"Za chwilę dalszy ciąg programu", czyli jak Mann i Materna przewidzieli "dobrą zmianę"

Gazeta.pl
21.07.2016 14:11
Chociaż satyrycznego programu Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny od dawna nie ma już na antenie, to dziś jest aktualny jak nigdy. Wystarczy rzucić okiem na kilka skeczy i porównać to z tym, co wydarzyło się w Polsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
Komentarze (24)
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 23 razy 15

  Tylko twarze dzisiejszych oprawców jakby bardziej zwyrodniałe...

 • japka_putina

  Oceniono 8 razy 8

  Oni niczego nie przewidzieli, tylko robili sobie jaja z tamtych czasów, które pod wieloma względami były podobne. Też do władzy pchały się komunistyczne mendy udające żarliwych katolików, więc czasami w Sejmie nie wiadomo było, czy fanatyk odleciał w kosmos, czy może sku...syn w stylu Piotrowicza stara się zmyć stare grzechy.

 • pt.nut

  Oceniono 13 razy 7

  Jak widać po wpisach poniżej, satyra genialnych panów Manna i Materny była i wciąż skierowana jest do części społeczeństwa u której zachodzi chociaż podstawowy proces myślowy.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 4 razy 4

  napis: "skecz" wyskakiwał nie w tych momentach co trzeba:))))))

 • dryl1

  Oceniono 4 razy -2

  A kto według Materny i Mana będzie po PIS ie? Bo na razie nie za bardzo widać alternatywę. PSL dzięki bogu zmieciony. PO żałosna . Petru się tylko ośmiesza, chce uzdrawiać Polskę a nawet z finansami Nowoczesnej sobie nie radzi.Tak tak trzeba niezłych jajcarzy , żeby wskazać następców.

 • niechcemalemuszem1

  Oceniono 11 razy -7

  No tak, krzyże wszędzie w telewizji zastanawiają się czy kobieta jest człowiekiem - nie wiem w jakiej Polsce wy żyjecie, że wam się te skecze z nią kojarzą.

 • nino.rota

  Oceniono 8 razy -8

  GW no wywleka jakies suchary pieszczochow poprzedniego rezimu, dzis sympatyzyjacych ze szKODnikami, bo sie koryto urwalo.
  Zenada

 • lesnywladek2

  Oceniono 8 razy -8

  Przewidzieli ze KODtlety będą łazić i drzeć japy po ulicach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX