Adam Hofman wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Czy to oznaka powrotu do łask w PiS?

Gazeta.pl
03.06.2016 17:18
Adama Hofmana błyskawicznie wspinał się po szczeblach politycznej drabiny. Do czasu afery madryckiej. Nieprawidłowości w rozliczaniu sejmowych podróży kosztowały go członkostwo w partii. Czy jego nowy awans oznacza powrót do łask?
Komentarze (223)
Zaloguj się
 • crueltruth

  Oceniono 84 razy 72

  Dojna zmiana dla oszustow madryckich i alkoholikow. Czlowiek z uzaleznieniem alkoholowym to znakomity kandydat na wiceprezesa (lub czlonka rady spolki stadionowej).
  Podla zmiana!

  A poza tym kiedyz znajdzie sie wreszcie choc jeden nie "bezjajeczny" lider opozycji? Dlaczego nikt w tym 38 milionowym kraju nie ma odwagi stanac przed tlumem i powiedziec prawdy. Powiedziec, ze Lech Kaczynski byl marnym, wrecz zlym prezydentem. Ze gorszym jest jedynie kasjer DU.A. Ze jedyny pomnik na jaki ta ofiara wypadku lotniczego zasluzyla znajduje sie juz na powazkach. Ze jak tylko dojdziemy do wladzy to natychmiast usuniemy to szkaradziejstwo sprzed palacu prezydenckiego i wszystkie inne tego typu pomniki z przestrzeni publicznej. Ze maliniak, pasztetowa i zero wyladuja tam gdzie ich miejsce, czyli w wiezieniu. Ze wreszcie zwloki najbardziej nieudolnego prezydenta ostatnich 25 lat (nie liczac obecnie piastujacego urzad) zostana usuniete z Wawela i przeniesione na cmentarz, gdzie jest ich miejsce.
  Gdyby choc jeden lider opozycji pokazal, ze ma jaja to moze bylaby szansa na prawdziwie dobra zmiane.

  PS
  Ja wiem, ze w polskiej kulturze nie mowi sie zle o zmarlych. Ale to nie dot. politykow. Ich czyny mozna i nalezy krytykowac niezaleznie od tego czy sa jeszcze wsrod nas, czy juz nie.
  Piszac marny prezydent nie oceniam czlowieka, tylko urzednika.

 • stef0909

  Oceniono 58 razy 52

  A tak krzyczeli ze maja kadry !!! a sięgają po złodziei i kombinatorów -- PiS oszuści

 • leszek.30

  Oceniono 37 razy 33

  Hofman, typowy "działacz sportowy" jak w PRL-u... Złodziej, oszust, ale swój..!!!

 • fctheduck

  Oceniono 31 razy 29

  Pisiurom skończyły się pomysły na obsadzanie 'odzyskanych' stanwisk. Wprawdzie Hofman to łajza i złodziej, ale 'nasz' złodziej więc nie ma to znaczenia. W takiej organizacji jak pis w zasadzie to zaleta, bo można nim sterować jak całą resztą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX