Studenci odkryli sposób na polityków. Dzięki nim Putin się uśmiechnie, Bush zrobi głupią minę, ale to nie koniec

Gazeta.pl
07.04.2016 18:52
Wystarczy kamera internetowa, nagranie z YouTube i ich program. Wtedy będziecie mogli włożyć własne słowa w usta dowolnej osoby na świecie. Ale wynalazek grupy studentów to nie tylko dobra zabawa. Może być poważnym zagrożeniem.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • amberowy

  Oceniono 8 razy 6

  a gdzie wersja nie dla analfabetów

 • antykwarium

  Oceniono 10 razy 4

  zgaduje, ze - wydeło? Jak zwykle redakcja "nieco" spóźniła się ze swoim "śledztwem", bo ta ciekawostka krąży po sieci już od kilku tygodni. Zakładam, że dobre dziennikarstwo sięgnęło po natchnienie, jak zwykle, na Wykop? :)

 • potpurka

  Oceniono 2 razy 2

  E tam, prezes potrafi i bez takiego programu wkładać swoim poddanym słowa w usta, a ci to powtarzają co do joty. Z tym, że Broszka robi to nie używając mimiki.

 • iskander36

  0

  Może powstanie filmik, na którym Jarek mówi, że tak naprawdę myśli czy przejść do RAZEM czy do SLD.... Maciarewicz mówiący, że zdaje sobie sprawę, że z tym wybuchem to lipa, a zespół powołał, bo tych gości nikt już nie chce zatrudnić i potrzebne im jakieś źródła dochodu.... A może Rydzyk mówiący, że od kilku lat wyciska kasę z Państwa i starszych ludzi.... ale zaraz - to drugie jest prawdopodobne, a trzecie prawdziwe... eh...

 • yaah

  Oceniono 2 razy 0

  Kaczyński, Ziobro, Macierewicz i niby władza - bójcie się :)

 • nygga

  Oceniono 5 razy -1

  za lata jak już będzie mega parszywie to pis-zakłamańcy oświadczą że oni nic nie powiedzieli, że to hakerzy z KOD-u

 • david321

  Oceniono 13 razy -1

  News spozniony o 3 lata. Ten projekt co roku juz jest tylko udoskonalany. Jak juz rabiecie content z YT z uniwersytetu Stanford to wypadaloby napisac o tym ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX