Co znajduje się w kontrowersyjnej ustawie o ochronie ziemi przygotowanej przez rząd

gazeta.pl
16.03.2016 11:44
Rząd kontynuuje prace nad kontrowersyjną ustawą. Jej zapisy wywołały oburzenie wśród rolników.
Więcej o:
Komentarze (42)
Zaloguj się
 • sailor2016

  Oceniono 20 razy 16

  Rolnicy i ich rodziny w większości głosowali na piSSlamistów zgodnie z dyrektywami facetów w sukienkach. Mają co chcieli, a jak im się nie podoba to zapraszam ich na Żoliborz gdzie mieści się właściwa kancelaria premiera i prezydenta w jednym. Tak na wszelki wypadek niech wezmą widły i szambiarki. Przydała by się też fura z obornikiem (jak w Chłopach Reymonta).

 • elsu

  Oceniono 17 razy 15

  A wiecie co jest najlepszego PISiaczzki??

  Że przed tym i innymi równymi poronionymi pomysłami nikt was nie ochroni - bo sami przyklaskiwaliście jak patroszono Trybunał Konstytucyjny.

  Dziś ziemia rolników - jutro wasze mieszkania i konta bankowe.

 • dublet

  Oceniono 14 razy 12

  Brawo Żond! Brawo Partja! Niedopuszczalne jest rzeby jakiś rolnik decydował komu spszeda działke! Nie daj Bug jakiemuś wegetarianowi! Najlepiej zrobio to Żond i Partja. Zreszto tszeba wyznaczyć rolniko kontygenty na dostawe dla Narodu rzywności, karzdy dostanie norme i ma jo wyrobić. A kułakuw pod sond!

 • marco35

  Oceniono 9 razy 7

  Ustawa o ochronie ziemi - tej ziemi

 • Rs M

  Oceniono 7 razy 5

  1. nastraszyć: sugerować korupcję, niegospodarność, ruinę, agresywną inwazję wrogiego, obcego kapitału. Chcą nas okraść, wyzyskują nas, istnieje układ, dorwali się do koryt, nie słuchają nas, łamią prawo, manipulują. Oni, ich, nie nasze, zmiana, rozliczenie....
  2. obiecać: kasa dla ludzi, jeden program - hasło, olać kompleksowe rozwiązania, liczy się gotówka do ręki i hasło. Obiecać coś więcej wpływowym i sponsorom. My, z wami, dla was, w trosce o was, w imię wartości chrześcijańskich, w imię narodu, patriotyzm....
  3. przejąć wszystko: wymienić wszędzie kadry na lojalne, olać doświadczenie i umiejętności, liczy się wierność, sterowalność, posłuch, skonsolidować władzę i kompetencje w rękach najwyższych, najbardziej zaufanych urzędników,
  4. kontrolować: przekazy dnia dla polityków, przekazy dnia w mediach, ustawy paraliżujące niewygodne podmioty, odbieranie kompetencji, przeniesienie zarządzania mieniem i funduszami do podmiotów wyższych.

  Ot i cały plan. Może się mylę. Dlatego proszę w odpowiedziach osób, które nie zgadzają się z moimi spostrzeżeniami o przedstawienie wersji pozytywnej planu nowej władzy. Zanotuję sobie i za jakiś czas będziemy mogli ocenić.

 • voojtas

  Oceniono 3 razy 3

  Ziemia Doopa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX