Właściciel wyjechał i porzucił zoo na pastwę losu. W środku były żywe zwierzęta

Igor Wołek
09.02.2016 19:49
Takim mianem media nazwały prywatne zoo w Armenii, porzucone przez swojego właściciela wraz ze zwierzętami. Wygłodzone i uwięzione w klatkach zwierzęta znaleźli mieszkańcy pobliskiego miasta. Udało się już znaleźć nowy dom dla dwóch niedźwiedzi. Trwają poszukiwania podobnego lokum dla trójki porzuconych lwic.
Więcej o:
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 19 razy 17

  To taki katolicki kraj, ta Armenia. Wiedzą że zwierzęta nie maja duszy i nie cierpią. Tako klechy nauczają.

 • rozterka47

  Oceniono 13 razy 11

  Kto porzuca bezbronne istoty skazując je na głód i cierpienie, nie jest człowiekiem

 • Oceniono 4 razy 4

  Nie plujcie na Armenczykow za jednego nadzianego dupka. Przy okazji tej akcji poznalam wielu Armenczykow, ktorzy bezinteresownie i z ogromnym poswieceniem zajmowali sie tymi zwierzakami (znoszac przy tym wiele absurdalnych atakow i niewdziecznosci) i na codzien dzialaja na rzecz zwierzat jak moga, mimo ograniczonych srodkow. Teraz ma tam powstac cale centrum ochrony dzikich zwierzat (lwice chyba w nim pozostana, poki co przechodza kwarantanne, tak jak niedzwiedzie). Inny pozytywny wydzwiek tej historii to stworzenie ligislacji dotyczacej ochrony i posiadania dzikich zwierzat w Armenii (takiego prawa wczesniej tam nie bylo, a teraz beda bardziej do przodu niz Polska).

 • lob1

  Oceniono 4 razy 4

  Jest na świecie wiele ludzi dobrych i złych.Tych dobrych jest więcej,ale Ci o złych charakterach i wredni wobec bliżniego ,potrafią zniszczyć i uprzykrzyć życie.Najbardziej psuje człowieka pieniądz,kariera i chęć górowania nad słabszymi.Taki jest świat,a jeśli jest Bóg to jest niesprawiedliwy.To dobro ma zwyciężać,a jednak często to zło zwycięża.

 • 92ilme

  Oceniono 2 razy 2

  Widzialem takie "ZOO" w Gruzji przy stacji benzynowej przy glownej trasie. W metalowej klatce 2 x 2 m o wysokosci 1 m siedzial niedzwiedz. Na tej klatce byla blacha, a na niej druga klatka tych samych rozmiarow z 3 lisami. To taka "atrakcja" dla przejezdnych z dziecmi. Na zewnatrz upal i te rozgrzane blachy. Zal bylo patrzec na te zwierzeta. widocznie w bylych GUS krajach tak wyglada ZOO. Dalej widzialem wybieg dla Jeleni dlugosci 50 m i szerokosci 1,5 m. Jelen aby zawrocic musial stanac na tylnich lapach. Wszystko na wschod od Bugu to dzicz. Trzeba pokolen, aby tam sie cos zmienilo.

 • wojtek45wawa

  Oceniono 1 raz 1

  I mnie się wydawało, że mieszkańcy Armenii to Ormianie.....a nie Armeńczycy. Na dodatek kościół ormiański, to chyba nie katolicy.....ale to takie tam drobiazgi.

 • cezar85

  0

  gdyby się nie wydarzyła

  to byście o tym nie napisali

  więc podziękujcie chooyowi za klikanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX