Salon fryzjerski i galeria obrazów w jednym? Pani Bożenna z warszawskiej Pragi walczy o swoją ukochaną pracę

Bartłomiej Szkop, Filip Chmielewski
22.02.2016 18:26
Pani Bożenna prowadzi swój salon fryzjerski na warszawskiej Pradze od 20 lat. Ten zawód marzył jej się już od dziecka - Ojciec był czesany, bo miał większą cierpliwość - śmieje się pani Bożena. Niestety z miesiąca na miesiąc klientów jej salonu zaczęło ubywać i niewiele zabrakło do jego zamknięcia. Pani Bożena wpadła na pomysł, jak może się dalej rozwijać, ale groźba, że straci swoją ukochaną pracę, wciąż wisi w powietrzu.
Więcej o:
Komentarze (44)
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 27 razy 21

  Jakby na portalu o nazwie: gazeta, byłaby wersja dla potrafiących czytać to może bym się zainteresował losem zakładu pani Bożenki.

 • awonek

  Oceniono 17 razy 15

  DLA UMIEJĄCYCH CZYTAĆ: "Pani Bożena zaczęła malować obrazy".

 • Tomasz Stachurski

  Oceniono 14 razy 6

  Fajna historia,a ja mam zgadywanke:
  Jakie pasożyty się pierwsze dop.....ą ?
  1.Sanepid-albo salon,albo galeria itd...
  2.Inspekcja BHP-tu jest za ciasno,ludzie się poduszą
  3.Jakiś związek artystów-no jakto działa jako niezrzeszona...
  Nie zapomnijmy w jakim kraju żyjemy !

 • drabe1

  Oceniono 5 razy 3

  Jestem z zawodu plastykiem ( Po ASP ) Szczęście, że kończyłem wydział grafiki, bo inaczej obawiałbym się silnej konkurencji ze strony pani Bożeny. A bez żartów : Teraz prawie nie ma popytu na malarstwo. Wielu moich kolegów po fachu od lat nie sprzedało ani jednego obrazu, a są one naprawdę dobre, nie dyletanckie.

 • gj61

  Oceniono 12 razy 2

  Proponuję: STOP MICHNIKOWEJ CENZURZE!
  O muslimach nie wolno pisać...
  O "wypadku" maliniaka nie wolno pisać...
  O "imigrantach" nie wolno pisać...
  Wolno pisać o tym, o czym gazetowe sługusy pozwolą. Tak wygląda wolność słowa wg. Michnika i spółki. Każdy z nas podpisuje się swoim IP komputera, nie chcecie komentarzy "nie po linii", to spadajcie na drzewo! Sami sobie piszcie "dobre dziennikarsko" teksty i sami je czytajcie.
  UWAGA: Zmieniamy stronę startową! Koniec takim traktowaniem!

  Nie jestem pisuarem. Jestem NORMALNYM czytelnikiem, który chce komentować, a nie być cenzurowanym. to już przeżyłem i nie sądziłem że, to wróci i to jeszcze pod patronatem Michnika. Rzygać się chce.

 • ivone7

  Oceniono 8 razy 2

  Pani Bożena ma bardzo kosztowne hobby..przecież te płótna, pędzle, farby kosztują..a obrazy wiszą..może lepiej warto by było zainwestować w szkolenia, nowy wystrój. Wtedy może pani Bożena przyciągnie nowego klienta, bo jej stałe klientki niestety wykruszają się a jeśli przychodzą, to nie stać ich na obrazy pani Bożeny...smutna prawda

 • amirez

  Oceniono 8 razy 2

  Niestety z miesiąca na miesiąc klientów sklepu rybnego zaczęło ubywać i niewiele zabrakło do jego zamknięcia. Właściciel zaczął sprzedawać w sklepie wraz z rybami telewizory.
  Puknijcie się w pałę! Podobrazie, oprawa, farby, pędzle, itp. to koszt ok 100 zł do średniego wielkości obrazu. Czyli, aby sprzedać z zyskiem i zapłacić podatki to cena min. 250 zeta. Już widzę emerytki i młodzież ustawiających się w kolejce się po obrazy w salonie fryzjerskim. Z całym szacunkiem i życząc wszystkiego najlepszego - galeria salonu nie uratuje.

 • synanki

  Oceniono 6 razy 2

  może już czas na dostatnią emeryturę (taką jak ma "mundurówka")...przecież żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX