Najlepsze przesłanie na święta? Ten sprzedawca choinek trafia w samo sedno

Bartłomiej Szkop, Paola Kadyszewska
23.12.2015 11:49
Święta to szczególny czas w roku, kiedy często zastanawiamy się nad tym, co jest dla nas naprawdę ważne w życiu. Czasem po prostu warto ''wrzucić na luz''. O tym przekonuje nas pan Janusz, który w Warszawie sprzedaje choinki: - Ważne, żeby było zdrowie, reszta sama przyjdzie. Każdy, mam wrażenie, żyje w pośpiechu - mówi. Zapytaliśmy go również o jego marzenia: - Bądźmy dla siebie bardziej życzliwi, bardziej uśmiechnięci. Źle nie jest, ale mam nadzieję, że będzie dużo lepiej, życzę tego wszystkim.
Więcej o:
Komentarze (51)
Zaloguj się
 • a.k.traper

  Oceniono 13 razy 13

  Każdy, kto żyje dniem codziennym będzie miał spokojne i pogodne święta, ci co ciągle szukają spisków i złodziei nigdy żadnych świąt nie uszanują i nigdy innym nie dadzą wypocząć, ja po pewnych wydarzeniach zrezygnowałem ze spędzania świat w szerszym gronie, nie muszę słuchać bzdur, powiedziałbym, że było podobnie jak niekiedy na forum, tylko w rodzinę łatwiej o niesnaski, też okazałem się złodziejem bo nie chciałem zatrudnić nikogo z rodziny oraz sprzedawczykiem bo nie głosowałem na "patriotów" i nie przyjmowałem ich argumentów, poza tym w święta nie spożywam alkoholu od kiedy musiałem dać w dziób w rodzinie w BN, wolę książkę poczytać lub popracować nad projektem, to też Bogu miłe.

 • monika.libra36

  Oceniono 8 razy 8

  "Aby Święta Bożego Narodzenia
  były Bliskością i Spokojem,
  a Nowy Rok – Dobrym Czasem"
  Konstanty Ildefons Gałczyński

 • gr_ub_y

  Oceniono 26 razy 8

  Mam kolegę, byłego sporego producenta choinek.

  Coś mu się pomieszało w głowie i postanowił 1 000 choinek rok do roku rozdawać za darmo za pomocą Caritasu.

  Wytrzymał 3 lata z dobroczynnością.

  Konkurencja zagroziła mu, że jeśli nie zaprzestanie "psucia rynku", to puszczą go z torbami. I tak też się stało. Z dnia na dzień, większość hurtowni w kraju przestało odbierać od niego towar. Pociągnął jeszcze rok i zmienił branżę.

  To tyle chciałem powiedzieć w kwestii choinek.

 • hrabia_komoruski

  Oceniono 6 razy 6

  Prosta prawda! Zycze temu Pany aby jego postawa udzielila sie wszystkim Polakom!

 • marcinsliwinski

  Oceniono 8 razy 6

  Szczere i piękne życzenia, które naprawdę mocnym podmuchem zmiotła zaduch i stęchliznę pozostającą po kłamliwych, cynicznych i pełnych obłudy życzeniach PAD'a.

 • wessling

  Oceniono 5 razy 5

  Ten pan Janusz właśnie na takiego wygląda, co to lubi "wrzucić na luz" A że ja mam podobnie przyłączam się do życzeń :)

 • poljack

  Oceniono 5 razy 5

  Mądry człowiek .
  Życzę Wam tego samego .

 • f.kontrakcja

  Oceniono 6 razy 4

  Co znaczą życzenia?Jeżeli ktoś nie wie,niech obejrzy obrzydliwy spektakl zafundowany przez polityków w sejmie ,czyli tzw,/dla żartu/opłatek wigilijny oraz ,to co nastąpiło pózniej.Świnie mają więcej szacunku do siebie,niż pisowcy do opozycji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX