Hangout w Gazeta.pl. Bronisław Komorowski o Nocnych Wilkach w Polsce: "Rząd rozważa, co robić"

15.04.2015 15:23
Bronisław Komorowski wziął udział w pierwszym w Polsce hangoucie na żywo. Jeden z naszych czytelników spytał prezydenta, czy przez Polskę powinni przejechać rosyjscy motocykliści z proputinowskiej grupy Nocnych Wilków. - To bardziej pytanie do rządu, który ma w tej kwestii narzędzia. Rozmawiałem dziś z panią minister spraw wewnętrznych: rząd zastanawia się, jak zareagować. Na razie jest zbyt wiele niewiadomych: czy będą mieli wizy niemieckie czy europejskie wydane w Niemczech? To zasadnicza różnica - mówił prezydent. Jak dodał, nasze państwo 'nie da się zastraszyć': - To na pewno nie jest inicjatywa turystyczna, motocyklowa, tylko polityczna. Trzeba poczekać, na jakiej formalnej podstawie oni chcą wjechać. Sam zakaz wjazdu może być jednak powiązany z eskalacją zachowań drugiej strony.
Komentarze (53)
Zaloguj się
 • luka12121

  Oceniono 41 razy 11

  Ustawka i darmowa reklama dla Komorowskiego którą Michnik mu przygotował

  żal !

 • luka12121

  Oceniono 16 razy 10

  "Chociaż hangout urzędującego prezydenta z internautami na portalu gazeta.pl reklamowano jako pierwszą wideo-rozmowę na żywo z kandydatem na najwyższy urząd w państwie, w dyskusji pierwsze skrzypce grali wcześniej wytypowani rozmówcy.
  Bronisława Komorowskiego przepytywali: dr Ewa Modrzejewska z MamPrawoWiedziec.pl, Kamila Sidor z Geek Girls Carrots, Jakub Krupa, dziennikarz i aktywista polonijny w Londynie, oraz Przemysław Pająk, twórca Spider’s Web.
  Pytania od internautów przechodziły przez filtr moderatorów, którzy zapowiedzieli, że przejdą „najbardziej odpowiednie pytania”. Trzeba przyznać, że robili to dosyć skutecznie bo pytania od dziennikarza portalu wPolityce.pl zostały pominięte.
  Cała dyskusja z prezydentem rozpoczęła się z 5-minutowym opóźnieniem. Jednak to nie powstrzymało rozmówców od wzajemnego poklepywania się po plecach."

 • 1group

  Oceniono 9 razy 9

  Ja w kwestii formalnej.Tylu tu patriotów zapewne znających język ojczysty,niech mi wyjaśnią co znaczy "hangout" i dlaczego nie stosuje się do określenia tego zdarzenia,języka polskiego?

 • sonofmoonshine

  Oceniono 22 razy 8

  Strasznie dużo pytań do Prezydenta zostaje spychanych na innych. Prezydent powinien mieć swoje zdanie na każdy temat i bez zbędnego pierdzielenia je artykułować. Chyba nie muszę dodawać, że zdanie głowy państwa winno być zgodne z szeroko pojętym interesem narodowym.

  I dlatego Polska potrzebuje, po prostu, innego prezydenta. :)

 • plosze

  Oceniono 15 razy 7

  Mnie nie przeszkadza, ze jada swietowac z niemieckimi demokratami rocznice wyzwolenia Berlina przez zolnierzy Armii Czerwonej i I Armii Wojska Polskiego od okropnych nazistow w maju 1945 roku.

 • maxu8

  Oceniono 22 razy 6

  I przez takich DEBILNYCH POLITYKÓW Polacy sa traktowani na świecie jako WICHRZYCIELE i zadymiarze !!!!Zobaczcie DEBILE czy Czesi, Słowacy lub Niemcy robią jakiekolwiek trudności z przejazdem motocyklistów? I najważniejsze pytanie: KTO NAJBARDZIEJ NA TYM UCIERPI JAK NIE PUŚCIMY ICH NA TEREN POLSKI ? Rosjanie dadza sobie rade bez naszych produktów lecz my juz nie za bardzo!!!! Zobacz ile juz firm padło lub ograniczyło produkcje ze wzgledu na embargo nie mowiąc już o sektorze turystycznym .

 • jkredman

  Oceniono 7 razy 5

  a czy nie powinniśmy zorganizować wypadu polskiej husarii motocyklowej do Moskwy w rocznicę zajęcia Moskwy - 12 września 1610 roku [405 rocznica],

 • bandierarossa

  Oceniono 23 razy 5

  Mamy debila za prezydenta. To nie hangout a hangover

 • luka12121

  Oceniono 19 razy 5

  Takie ustawki stawiają Komorowskiego na równi z KIM JONG- UNem
  nasz KIM UN JEST właśnie udowodnił to na gazecie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX