Grupowy pozew przeciw Kai Godek

Gazeta.pl
10.10.2018 15:38
Szesnaście osób złożyło pozew przeciwko Kai Godek, która na antenie Polsat News nazwała osoby homoseksualne zboczonymi. 'Postawmy homofobię przed sądem' - uważają organizacje pozarządowe, walczące o prawa osób LGBT, które też przystąpiły do pozwu.
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • l.i.l.a.b.a.j.ona

  Oceniono 1 raz 1

  Dolaczam sie duchem. Mam dosc tej ograniczonej kretynki w mediach i jej pustostanu umyslowego.

 • ml2403

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Godek jest fundamentalistką i wszelka dyskusja z takimi osobnikami jest pozbawiona sensu. Oni uznają tylko swoje prawdy, a zdanie innych nie ma dla nich znaczenia. Do tego zawsze dorabiają ideologię i doklejają swoim przeciwnikom postawy powszechnie nieakceptowalne i nie ma dla nich żadnego szarego odcienia tylko kolory czarne i białe. Klasyczne powiedzenie pani Godek to popierasz aborcję w jakiejkolwiek postaci czyli jesteś za zabijaniem dzieci i nie ma dyskusji. Tak więc jedyną rozsądną postawą jest unikanie dyskusji z takimi indywiduami, a promowanie innych postaw.

 • jfilbud

  Oceniono 3 razy 1

  Popieram pozew. Trzeba pokazać pan G. i ,że to ona jest niestety osobą mało rozumiejącą świat prawdziwego człowieczeństwa , czyli widzianego i akceptowanego jaki od dawna istnieje wokół nas naprawdę. Może któryś z lekarzy wyśle p. G. skierowanie do przychodni specjalistycznej....

 • Wieslawa Plowik

  Oceniono 2 razy 0

  Pani Godek powinna poleżeć na kozetce u dobrego psychiatry, albo zacząć studia medyczne.Jej niewiedza poraża.Homoseksualizm nie jest zboczeniem , ani chorobą.

 • plorg

  Oceniono 1 raz -1

  Może postawmy przed sądem fobię odmiennych (od oficjalnie zatwierdzonych) poglądów i opinii?

 • plorg

  Oceniono 1 raz -1

  Niedługo przed sądem będzie się stawać za powiedzenie, że ktoś jest rudu, gruby, albo łysy. Hasłem będzie wówczas: postawmy (odpowiednio) rudo-, grubo- łyso-fobię przed sądem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX