Kempa o Tusku w "Kropce nad i": "Język pana Tuska nie licuje z funkcjami, które powinien pełnić Polak w najwyższych organach UE"

TVN24/x-news
02.12.2016 07:48
- Język byłego premiera pana Donalda Tuska nie licuje z funkcjami, które pełni lub powinien pełnić Polak w najwyższych organach UE - powiedziała Beata Kempa, szefowa kancelarii premiera. Skomentowała w ten sposób słowa szefa rady UE, który powiedział, że 'w Brukseli pukają się w głowę' słysząc, że Prawo i Sprawiedliwość nie poparłoby go na kolejną kadencję.
Więcej o:
Komentarze (57)
Zaloguj się
 • e-komentarz

  Oceniono 26 razy 24

  Oglądałem wczoraj 'Kropkę". Dowiedziałem się od pani Beaty że nie jest Polakiem ktoś, kto "donosi" na Polskę poza granicami kraju. Nie doczekałem się jednak odpowiedzi na pytanie pani Moniki czy Polakiem nie jest o.Rydzyk który na Polskę donosił. Powiedziała tylko że wtedy to donoszenie było uzasadnione. O donosie Waszczykowskiego do PE nie było mowy...

 • vito60

  Oceniono 25 razy 23

  Kempa mówi coś o kulturze języka, może doczekamy się fachowej oceny działania stacji kosmicznej. Oba tematy zna jednakowo.

 • danatiel

  Oceniono 24 razy 22

  A na przykład taki pan Waszczykowski jest przecież bardzo dyplomatyczny.

 • fctheduck

  Oceniono 23 razy 21

  Dlaczego? To proste. PiS to skrajnie antypolska, prorosyjska partia, która zostawi po sobie gruzy i Polskę w ruinie. Odizolowaną od Zachodu, skółóconą z sąsiadami, zmarginalizowaną i ośmieszoną. Będziemy przez następne 20 lat odbudowywali to, co przez najbliższe 3 zepsuje ta banda sk_synów. O ile Polacy nie okażą się takimi debilami, że wybiorą ich jeszcze raz. Wtedy mamy szansę stać się jeszcze raz sowiecką republiką.

 • dupajasi0

  Oceniono 19 razy 19

  Widzę, że stwierdzenie tępa jak Kempa jest cały czas aktualne. ;-)

 • klavierspieler82

  Oceniono 19 razy 19

  co za babsko prymitywne, PISIOROW jezyk dyplomacji nie obowiazuje, prawda? PROSTACZKA PERFIDNA KLAMCZUCHA

 • lechu_55

  Oceniono 21 razy 19

  głupia, biedna kobieta skończy przed Sądem już wkrótce... zamiast zajmować się wypasem bydła skończy w więzieniu.

 • mmarysia123

  Oceniono 21 razy 19

  Pani Moniko , ta Pani nie ma nic do powiedzenia. Nie warto jej zapraszać do studia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX