Barack Obama po raz ostatni wręczył Medale Wolności. Otrzymali je m.in. Robert De Niro, Tom Hanks, Oprah Winfrey

US CBS/x-news
23.11.2016 13:10
Barack Obama po raz ostatni wręczył Prezydenckie Medale Wolności. Wśród 21 odznaczonych znaleźli się m.in.: Robert De Niro, Bill i Melinda Gates, Tom Hanks. Prezydencki Medal Wolności to najważniejsze cywilne odznaczenie w USA. Medale nadaje prezydent obywatelom lub cudzoziemcom za wybitny wkład w dziedzinie bezpieczeństwa, interesów narodowych, pokoju światowego, kultury oraz za inne osiągnięcia w sferze publicznej i prywatnej.
Więcej o:
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • wuetend

  Oceniono 6 razy 6

  Prezydent gestów, fotek, pięknych przemówień, uśmiechów, bon motów, celebrytów, przybijań piątek, agencji PR... doprawdy, krokiem w przód w nowoczesnym państwie będzie rezygnacja z kosztownego urzędu prezydenta...

 • dryl1

  Oceniono 6 razy 6

  U nas Bronek Lisa. No jednak jest różnica klas.

 • zdanek88

  Oceniono 5 razy 3

  Przypomina to Komorowskiego

 • jan_r_k

  Oceniono 4 razy 2

  Prezydent milionerów z wyspy Martha's Vineyard, aktorów z Hollywood oraz przektętaczy z Doliny Krzemowej żyjących z dotacji państwowych. Prezydent, który cofnął poziom życia klas niższych o 50 lat. Dureń, który bez telepromtera nie jest w stanie sklecić gramatycznie i logicznie poprawnego zdania. Prezydent, którego członkowie gabinetu byli wybrani według przynależności do grup etnicznych mając najgorsze przygotowanie do pełnionych obowiązków. Obama zredukować stan posiadania Partii Demokratycznej prawie do zera, czyli do roku 1920 jeśli chodzi o Kongres i legislatywy stanowe. Lewicowa prasa uwielbia Obamę, aby nie być posączoną o rasizm, ale prywatnie paluszki aż ich swędzą na klawiaturze. W zaciszu domowym u lewicowych pismaków tylko płacz i zgrzytanie zębów.

 • karrampa

  0

  Prezydent, którego prezydentura odchodzi w niebyt pod znakiem toalet dla transesksualistów. Nie mogło być lepszego podsumowania tej katastrofy.

 • kimdongun

  0

  Było o obozach? Żeby potwierdzić klasę.

 • swinton

  0

  Hmmmmm...
  Wyróżnił swoich,
  Jak każdy inny.
  No może nie, bo ten to podobno nie ma nic z białymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX