Olechowski o wystawie "Polska w NATO": To jest gówniarstwo. Takie rzeczy wymyślają nieudolni ludzie

x-news
10.07.2016 10:20
- Jest pytanie, czy Rosja powie: to może byśmy już tak zostawili, czy będzie starała się odpowiedzieć. Wtedy będziemy zbliżać się do zimnej wojny - w ten sposób szczyt NATO ocenił Andrzej Olechowski. Były minister spraw zagranicznych dodał, że Sojusz uznał stosunki z Moskwą za 'konfrontacyjne'. Olechowski odniósł się również do przygotowanej przez MON wystawy 'Polska w NATO', która towarzyszyła obradom. Na zdjęciach brakuje Lecha Wałęsy, Bronisława Geremka czy Aleksandra Kwaśniewskiego. - To jest gówniarstwo. Cudzoziemiec, jak widzi wystawę o NATO i nie ma zdjęcia Walesy, to uważa, że albo to dotyczy jakiegoś innego kraju, albo to nie dotyczy tej sprawy. - stwierdził Olechowski.
Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • leszek.30

  Oceniono 27 razy 17

  PiS-bolszewia, to genetyczni, kłamcy, bolszewicy, zdrajcy...Tfu..!

 • hp77

  Oceniono 15 razy 7

  krótki , treściwy komentarz w punkt

 • m_x_m

  Oceniono 4 razy 4

  Ciągle słyszę, że udział Geremka, Kwaśniewskiego, Wałęsy w staraniach o wejście do NATO to znane fakty, a teraz trzeba pokazać tych mniej znanych.Większej bzdury nie słyszałam!!! To przecież PiS woła o więcej historii w szkołach. Ludzie starszego pokolenia mogą te fakty pamiętać. Młodzi absolutnie tej wiedzy nie mają.Mądrzy ludzie postaraliby się nagłośnić wydarzenia tamtych lat.A hipokryci z rządu udają, że przed nimi nic nie było!! Czy do szkół, do książek trafi sfałszowania historia? Świat się kończy, czas umierać! Dobrze,że moi bliscy nie doczekali tego upadku standardów i porzucenia wszelkich zasad...

 • 99venus

  Oceniono 9 razy 3

  Pan Olechowski jest człowiekiem dobrze wychowanym,zdrowym na umyśle i mądrym.
  O Macierewiczu tego powiedzieć się nie da.

 • gerana

  Oceniono 1 raz 1

  Pisowcy mają kompleks niższości więc próbują się dowartościować zmieniając historię Polski, ale nie z naszym społeczeństwem takie numery!!!! Szczególnie kompleksy ma poseł Kaczyński, który według jego relacji chodził na policję i prosił, żeby go internowali w stanie wojennym ? , ale SB nie chciało tego zrobić - biedaczek?

 • antoszek22

  Oceniono 7 razy 1

  Pisowcy nie rozumieją że absolutnie wszystkie służby dyplomatyczne świata to widza i piszą sobie scenariusze jak rozgrywać tak tępych partnerów.

  Daczego NATO zdecydowało sie wysłać ograniczona grupę zołnierzy wyjaśnił Jens Stoltenberg.
  O wysłaniu żołnierzy NATO do Polski zadecydował Putin.

 • y.woodoo

  Oceniono 4 razy 0

  Niedlugo Obchody rocznicy powstania Solidarnosci.Mam nadzieje ze tworca, jaro kartofel, przypomni wszystkim jak skakal przez plot, jak tworzyl postulaty i jak objal wladze w nowym zwiazku. Obecny przywodca S, niejaki piotr duda poprze go swoimi wspomnieniami jak walil kupe w pieluchy.
  PiSdu bylo zawsze i bedzie po wieki tak dlugo jak kosciolek. Idiotyzm katoliczkow jest nieograniczony.

 • ateistaodurodzenia

  Oceniono 4 razy -2

  Przypomnijmy młodzieży - Bronisław Geremek był politrukiem partii komunistycznej, do której wstąpił w roku 1950, czyli wtedy, gdy Polska wyglądała dokładnie tak samo jak obecna Korea Północna. Towarzysz Geremek robił w partii błyskotliwą karierę aż do roku 1968, kiedy to kariera się skończyła, bo Moczar z Gomułką odgonili od koryt wszystkich towarzyszy nie posiadających napletka. I wtedy nagle obrzezanym towarzyszom nagle komunizm przestał się podobać i przeszli do "opozycji", by w 1989 ponownie przejąć władzę....
  Btw- Geremek i Bolek Wałęsa nie bardzo mieli ochotę na wejście do NATO. Proponowali utworzenie NATO-bis, EWG-bis.
  No ale trudno żeby o tym powiedział coś wieloletni funkcjonariusz komunistycznej bezpieki, TW Olechowski.

 • 68jacekw

  Oceniono 28 razy -14

  Nie ma to jak mieć takiego cennego informatora(sorry ,komentatora).Były agent komunistycznych służb jez gazecianym ekspertem od NATO i dobrego smaku...To zaproście jeszcze Kijowskiego na dyskusję o alimentach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX