Komorowski wymienia sukcesy prezydenta Dudy. Olejnik rozbawiona. "Naprawdę to?"

TVN24/x-news
25.05.2016 13:10
Bronisław Komorowski stwierdził, że prezydent Andrzej Duda 'świetnie jeździ na nartach'. Odpowiedział w ten sposób na pytanie o sukcesy Dudy w ciągu roku od wyboru na fotel prezydenta. - Życzę panu prezydentowi Dudzie, żeby we wszystkim okazał się lepszy. Tylko nad tym trzeba pracować, wykazywać się niezależnością, wykazywać się dobrym wypełnianiem roli strażnika konstytucji, a nie osoby, która ułatwia łamanie prawa w Polsce - dodał były prezydent.
Więcej o:
Komentarze (223)
Zaloguj się
 • pysio62

  Oceniono 90 razy 68

  Duda stosunkowo dobrze jezdzi na nartach, i to jest w praktyce wszystko co mozna dobrego powiedziec o nim jako czlowieku i jako "prezydencie".

 • kemor234

  Oceniono 71 razy 61

  Kamil Stoch jest dużo lepszy.
  Nie dosyć, że jeździ to jeszcze doskonale skacze.
  Kamil na prezydenta.

 • druit

  Oceniono 66 razy 48

  prosciej chyba powiedziec, ze miejsce przestepcy jest za kratkami a nie na stolku prezydenckim. tylko niestety komorowskiemu nie wypada tak tego ujac...

 • yasioo82

  Oceniono 61 razy 43

  Najwiekszy suckes?? Ze ciagle banda idiotow wierzy ze cokolwiek dobrego dla kraju zrobi ;)
  No chyba ze sukcesem mozna nazwac to, ze zaczeto szanowac Lecha Kaczynskiego, jako tego, ktory by nie pozwolilby by kraj byl tak niszczony ;)

 • mirek76pl

  Oceniono 46 razy 32

  Jestem szczerze zdumiony brakiem obiektywizmu b. Prezydenta Komorowskiego. Kazdy Polak przeciez wie, ze prezydent nie tylko dobrze jezdzi na nartach, ale w dodatku przeciez ladnie sie usmiecha, z latwoscia korzysta z nowych technologii internetowych, ma bardzo dobry kontakt z mlodym pokoleniem oraz Zone, ktora jest uosobieniem cnot kobiety (ladna, cicha i posluszna). Poza tym niewatpliwym sukcesem prezydenta jest tez to, ze tak kocha swa Zone, ze az placi na nia skladki ZUS.

 • kemor234

  Oceniono 45 razy 27

  Pan Duda jako Prezydent, to osiągnięć nie ma praktycznie żadnych.
  No może to, że co najmniej dwa razy mimowolnie wkurzył prezesa.

 • czytakczynie12

  Oceniono 36 razy 26

  Korespondowanie z "ruchadłem leśnym" i inne zachowania do tego wszystko to okraszone takim charakterystycznym "uśmiechem", który nie dodaje ani powagi ani godności to dla mnie deptanie majestatu Rzeczpospolitej. Łamanie konstytucji na którą się przysięgało, podległość wobec posła PiS itd. Ja się wstydzę, a raczej więcej mnie to po prostu boli.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 37 razy 25

  oprócz zdolności narciarskich niedoścignione są oczywiście otwartość i gotowość na dyskusje z foczkami i leśnymi ruchadłami

 • kemor234

  Oceniono 31 razy 23

  Bardzo elegancka krytyka.
  Brawo ten Pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX