Jaki o uchwale SN: To bunt salonu prawniczego przeciwko zwykłym ludziom

TVN24/x-news
27.04.2016 21:47
- Sędziowie Sądu Najwyższego uznają, że część przepisów konstytucji ich obowiązuje, a część nie. Nie możemy się na to zgodzić - powiedział Patryk Jaki. Wiceminister sprawiedliwości odniósł się w ten sposób do podjętej we wtorek przez Sąd Najwyższy uchwały ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego. - Osobiście jestem przekonany, że jest to bunt salonu prawniczego przeciwko rządzącym, a tak naprawdę zwykłym ludziom - podsumował Jaki.
Więcej o:
Komentarze (460)
Zaloguj się
 • edekedek73

  Oceniono 149 razy 131

  To jest bunt salonu prawniczego przeciwko GŁUPIM LUDZIOM. Czyli przeciwko PiSowskim prawnikom wyszyńskim.

  Patryczku - po zaocznej politologii to ty niewiele masz do powiedzenia w tej sprawie. Mam też nadzieję, że w przeciwieństwie do prawdziwego A. Wyszyńskiego, nasz Patryczek wyszyński stanie przed sądem za życia.

 • ewa_stankiewicz_ewa

  Oceniono 125 razy 117

  Jakiiś picduś z mlekiem pod nosem poucza sędziów SN. Nosz niedoczekanie wasze. Arogancja i buta tych zatwardzialców przechodzi wszelkie pojęcie!

 • gourmant

  Oceniono 111 razy 99

  Dobre sobie. Poseł Jaki i Wiceminister to niby zwykły człowiek przeciwko któremu się buntuje Sąd Najwyższy? Człowiek który 7 lat temu w 2009 r. ukończył studia politologiczne, były specjalista od marketingu w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu, który podobno "nigdy nie podjął "normalnej" pracy, a teraz z nadania Prezesa jest wiceministrem sprawiedliwości poucza Sąd Najwyższy.

 • sziszama

  Oceniono 84 razy 82

  Czy wy naprawdę musicie cytować "osobiste opinie" tego leszcza, który jest jeszcze większym zerem niż jego pan? A kogo on obchodzi?

 • petrucchio

  Oceniono 74 razy 64

  Ćwok.

 • mao111

  Oceniono 71 razy 63

  Widzieliście gębę towarzysza Jakiego, kiedy Piasecki spytał kto namaścił Małgorzatę Gersdorf? To dopiero kabaret :-)

  - Lech Kaczyński - wybąkał Jaki dławiąc się kawą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX