Gliński o liście byłych prezydentów: To jest opinia tych trzech panów

TVN24/x-news
25.04.2016 14:42
- To jest opinia tych trzech panów i pewnie paru innych osób i ja się z tą opinią nie zgadzam - ocenił Piotr Gliński na antenie TVN24. Wicepremier skomentował w ten sposób list otwarty, pod którym podpisali się m.in. byli prezydenci, ministrowie spraw zagranicznych i przywódcy 'Solidarności'. Zaapelowali oni do rządu o przestrzeganie zasad praworządności. - Absurdem jest teza, że w Polsce zagrożona jest demokracja - dodał polityk PiS.
Komentarze (178)
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 64 razy 60

  To jest opinia tych trzech panow ....jak rowniez wielu tysiecy Polakow , wielu "obserwatorow" z zewnatrz i mamy problem - "techniczny" blaznie

 • hannes_k

  Oceniono 68 razy 54

  "tych trzech panów " pisowski tępy bucu to są byli Prezydenci tego kraju, których buty cieszą się większym szacunkiem i zaufaniem niż ty i ta twoja banda pomyleńców !

 • pysio62

  Oceniono 52 razy 40

  Szydlo i Glinski bzdury opowiadaja. PIS dostal mandat do rzadzenia i stanowienia prawa, ale nie dostal mandatu do zmiany Konstytucji, a to znaczy, ze nie ma prawa dokonywac zmian ktore wymagaja zmiany Konstytucji. Kaczynski, Duda, Szydlo i PIS po prostu uzurpuja sobie wladze ktorej nie maja i ktorej im nikt nie dal. Dokonuja po prostu zamachu stanu i daza do wprowadzenia w Polsce dyktatury, ktora zagraza Polsce, Polakom, demokracji , wolnosci i naszemu dobrobytowi. Ci co lamia Konstytucje i prawo, traca swoj mandat do rzadzenia, nawet jak ten mandat byl wczesniej legalny.

 • worfff

  Oceniono 39 razy 35

  Ta ta. A nasza konstytucja jest tylko opinią narodu i piSS się z tą opinią też nie zgadza.

 • siwywaldi

  Oceniono 45 razy 33

  Za to opinię o panu Glińskim publicznie wygłosił jego brat, reżyser Robert Gliński, mówiąc wprost że to idiota.

  więcej: lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,19707083,moj-brat-idiota-robert-glinski-o-wicepremierze.html

 • lakman

  Oceniono 39 razy 29

  No właśnie - Jest to ich opinia. A ten pan, uważany publicznie za idiotę przez własnego brata nawet własnej opinii nie ma.

 • dornjuan

  Oceniono 38 razy 26

  Absurdem jest, że tablet jest ministrem. A na marginesie jakim trzeba być chamem żeby o Prezydencie mówić pan. Ale sam wystawił sobie opinię zgodną z poglądem brata na jego temat. Jak to było, kretyn ?

 • Oceniono 23 razy 21

  A uchwalane obecnie ustawy przeszły tylko głosami niektórych posłów, a nie Sejmu, czyli dla obywateli są niewiążące. PAD składając pod nimi podpis również wyraził tylko swoją prywatną opinię

 • grudka62

  Oceniono 23 razy 21

  Chamstwo i prostactwo niektórych panów i pań z obecnego rządu przekracza wszelkie granice, może odpowiedzą dlaczego chcą stawiać pomniki jakiemuś panu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX