Odczytanie listu biskupów o zakazie aborcji. Szarpanina w kościele: "Chcę wyjść, ale nie mogę!"

Tomasz Golonko
03.04.2016 13:53
W Warszawie i kilkunastu innych miastach odbywają się dziś protesty przeciwko wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji. Największa demonstracja jest organizowana przez partię Razem i rozpocznie się o godz. 14 przed Sejmem. Protest odbywa się pod hasłem 'Nie dla torturowania kobiet'. Projekt całkowitego zakazu aborcji przygotowały środowiska antyaborcyjne, a poparcie zapowiedziała premier Beata Szydło, Jarosław Kaczyński oraz Episkopat. Podczas mszy w warszawskim kościele Św. Anny emocje sięgnęły zenitu i doszło do przepychanek. Młoda kobieta krzyczała: Chcę wyjść, ale nie mogę?, podczas gdy druga szarpała ją za rękę.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 6 razy 4

  "Partia kościół" może się bardzo "przejechać" na sojuszu z PiSem.
  "Ewangelizacja" siłą daje z reguły efekty odwrotne od zamierzonych.

 • dobrylos

  Oceniono 3 razy 3

  Kto ma mózg i samodzielnie umie mysleć ten wyjdzie z koscioła gdzie impotenci w sutannach narzucaja wam swoje ideologie.

 • rozterka47

  Oceniono 2 razy 2

  to jest kościół mówi jedna z pan szarpiąc młoda kobietę ,
  ale politykowanie i sianie nienawiści w tym kościele jej zapewne nie przeszkadza

 • robertgorecki

  Oceniono 4 razy 2

  Kościuszko by ich powywieszał :D

 • tksiazek

  Oceniono 4 razy 2

  Będzie jazda. Biskupi chcieli - biskupi mają.

 • Janusz Nowa

  Oceniono 3 razy 1

  niech tylko sprubuja wprowadzic ta sekciarska ustawke pod sukienkowych to nastepny rzad BEDZIE KASTROWAL klechy, bo przeciez i tak im "klejnoty" zbedne a przynajmniej nie skrzywdza zboczki dzieci i nie beda produkowac niechcianych, lewych dzieci podle padalce

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 2 razy 0

  Można przypuszczać, że to zwykła prowokacja. Normalnie w czasie mszy reporterzy się nie pojawiają. Takie prowokacyjne numery już zresztą były.

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 5 razy -3

  I tak moje pierwsze wrażenie, że jest to prowokacja, potwierdziło się. Ustawiona akcja feministek, która doprowadziła do ich totalnej kompromitacji, zwłaszcza po awanturze i przerwaniu programu w TVN. Prosimy o więcej takich akcji - przyspieszą śmierć feminizmu, przynajmniej w Polsce. Kościołowi nie zaszkodzą - nie takie rzeczy już przetrwał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX