Mogherini nie mogła powstrzymać łez na konferencji prasowej po zamachach w Brukseli

Reuters
22.03.2016 18:59
Federica Mogherini, komisarz odpowiedzialna za politykę zagraniczną Unii Europejskiej, popłakała się podczas konferencji prasowej. - To smutny dzień dla Europy i jej stolicy - powiedziała.

W wyniku wtorkowych zamachów w Brukseli śmierć poniosły co najmniej 34 osoby. Do ataków przyznało się tzw. Państwo Islamskie.
Więcej o:
Komentarze (122)
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 23 razy 21

  Kiedy wreszcie płacze i i podobne zachowania wobec bezwzględnego wroga przestaną mieć miejsce i ustąpią zdecydowanym działaniom adekwatnym do wroga, z którym mamy do czynienia?
  Proszę o informację, które państwa arabskie oficjalnie potępiły zamachy w Paryżu, Brukseli. Jakie środowiska muzułmańskie potępiły te zamachy i protestowały wobec takim aktom na ulicach, w telewizji. W Turcji, tym wydawałoby się nie tak radykalnym państwie, w meczu pucharowym gdy poproszono o minutę ciszy po zamachu w Paryżu, rozległy się oszałamiające gwizdy i okrzyki na cześć Allaha. A co dopiero w takim Pakistanie czy państwach północnej Afryki. Wiele lat temu, mecz towarzyski w piłkę nożną pomiędzy Algierią i Francją rozegrany w Marsylii trzeba było przerwać, bo Marsylianki nie było słychać a muzułmańska dzicz na trybunach zagroziła bezpieczeństwu widzów. Dziś jest tylko gorzej.
  Znów pewnie usłyszymy, że wszyscy jesteśmy Brukselczykami, misiami, kwiatami i czekoladkami powitamy nielegalnych imigrantów, no bo oni przecież uciekają przed wojną.
  Jako jeden z nielicznych internautów pisałem po schwytaniu mózgu zamachu w Paryżu, że muzułmańska ludność dzielnicy gdzie ukrywał się ów szmaciarz, była wzburzona i agresywna wobec policji. Wystarczyło kilka dni i wybuch znalazł swoje ujście w zaszlachtowaniu niewinnych ludzi na lotnisko i w metrze. O przepraszam, to nie byli niewinni ludzie. Oni byli winni, bo żyli i pracowali w świecie niewiernych, więc zasłużyli na śmierć. Nie zapomnijmy, że Stalin kazał mordować swoich rodaków, żołnierzy, którzy mieli kontakt z cywilizacją zachodnią, bo zostali "skażeni".
  Śmieszni i mali ludzie z władz Unii i nie tylko, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce, zarządzić bezwzględną ochronę granic, odsyłać nielegalnych migrantów, nie robią NIC.
  Próbują wyręczać się Turkami czy innymi nacjami płacąc im haracz. Zachowują się niczym kobiety lekkich obyczajów opłacających się swoim alfonsom. A przecież mamy siły specjalne, policję, wojsko. Co stoi na przeszkodzie aby uruchomić te własne siły. I taniej i bezpieczniej.

 • kontest_two

  Oceniono 29 razy 19

  Europa potrzebuje w tej chwili Mężów Stanu a nie rozegzaltowanej, płaczącej cipeczki. Samca alfa nam trzeba. Będzie to trudne, bo różne gendery, multi kulti i political correctnessy niemalże zabiły maskulinizm w Europie.

 • ssamiec

  Oceniono 41 razy 19

  Czy przypadkiem ktoś bardziej stabilny emocjonalnie nie powinien być szefem spraw zagranicznych Unii?
  Co by zrobiła w przypadku nieszczęścia na dużo większą skalę, np. nagłego ataku z Kaliningradu rakietami Iskander stolicy jednego z państw członkowskich Unii? Załamała się? Wdała w pyskówki? Szukałaby pluszowego misia do przytulenia?

 • Jan Kowalski

  Oceniono 22 razy 18

  Żenujący spektakl, świat oszalał. Jestem przerażony, że ktoś taki współrządzi Europą, mało tego - że ktoś taki jest przedstawiany jako członek europejskich elit politycznych. Od polityka nie oczekuje się płaczu, bo obywatel może to zrobić sam, tylko zdecydowanego działa. TERAZ!

 • wessling

  Oceniono 13 razy 13

  Nasi ministrowie płaczą na konferencjach prasowych. Nasi mężczyźni żelują włosy, depilują się i malują paznokcie, kiedy bandy imigrantów napadają kobiety na ulicy. Nasze gazety boją się prawdy i blokują komentarze strasząc forumowiczów prokuratorem ... zasadzie już po nas.

 • xan-ti

  Oceniono 12 razy 12

  LOL, jaka żałość. JKM dał kiedyś fotkę z Brukseli - ławeczka a na niej trzy mizdrzące się, wyfiokowane pindy - z podpisem : ministerki obrony narodowej ... i tu wymienił państwa - bodajże Austria, Niemcy i jeszcze jakiś chyba skandynawski a pod tym zdjęcie ministra wojny Rosji w mundurze.
  Kontrast budził śmiech.
  Cały PE i RE to taka ławeczka z bezradnymi pindami.

 • rezimthuska

  Oceniono 11 razy 11

  Jedne z najdroższych łez na świecie... taką kapustę kosić a jak przyjdzie co do czego to sie rozpłakać... żenada,

 • rave8

  Oceniono 13 razy 11

  Równouprawnienie - czyli na siłę, na tak odpowiedzialnym stanowisku urzęduje kobieta niestabilna emocjonalnie. Tylko dlatego że jest kobietą.
  Poprawność polityczna do kwadratu!
  Europa płacze zamiast się bronić i atakować morderców i gwałcicieli. Mimo wysokich podatków zachodnia Europa nie gwarantuje swoim obywatelom bezpieczeństwa.
  Czekam teraz na flagi profilowe na facebooku, hasztagi i lajki - to będzie zmasowany atak w europejskim stylu - terroryści już drżą!

  Lewica ma krew na rękach , bo to europejska lewica postulowała przyjęcie gwałcicieli i morderców do swoich krajów.
  Już jutro w Agorze wyższość nowoczesnego islamu nad zacofanym chrześcijaństwem.

 • barritus

  Oceniono 11 razy 11

  Dla terrorystów to kolejny dowód że idą dobrą drogą i że zamachy przynoszą zamierzone skutki.
  Płaczący szef dyplomacji to zawsze klęska strony którą reprezentuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX