Sawczenko podczas procesu: "To moje ostatnie słowo", a potem środkowy palec

Reuters
09.03.2016 22:34
Podczas ostatniego wystąpienia w rosyjskim sądzie Nadia Sawczenko zapowiedziała, że nie przerwie rozpoczętej wraz z początkiem marca głodówki i... pokazała sędziom środkowy palec. Rosja więzi ukraińską lotniczkę od września 2014 r.
Komentarze (83)
Zaloguj się
 • muzyk_barokowy

  Oceniono 1 raz 1

  Jak widać z haniebnych wpisów ruskich trolli, ich mocodawcy bardzo boją się efektów bohaterskiej postawy Nadii Sawczenko. Zabrnęli przez swą butę w sytuację, która będzie ich drogo kosztować, bo ona dobitnie pokazała światu, czym jest obecny ludobójczy reżim panujący w Rosji, stosujący metody rodem z czasów Dżingis Chana. Ostatecznie stracili dusze Ukraińców, w których zasiali nienawiść na pokolenia, stracili resztki szacunku w oczach świata (jeżeli jeszcze w ogóle go mieli), ostrzegli wszystkich myślących ludzi w krajach sąsiadujących z Rosją, że istnieje realne zagrożenie z jej strony, poruszyli zdrowe odruchy w NATO... Sawczenko zostanie narodową (i międzynarodową) męczennicą i bohaterką, a Putin i jego klika (łącznie z trollami) ściągnęli na siebie wieczną hańbę, której nic nie zmyje. Mogą się kumplować już tylko z Kim Dzong Unem i Baszszarem al Assadem. Wszyscy siebie warci.

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 1 raz 1

  Ruskie trolle ukazują nam dobitnie prawdziwe oblicze swych mocodawców, których są małymi sługusami. Cyniczni mordercy, bez krztyny szacunku dla człowieka nawet w obliczu śmierci. Hańba im! Dzięki ich wpisom rośnie świadomość, co nam grozi z ich strony. Oto, co osiągają i to jest dobra strona ich żałosnej działalności.

 • leonmaciej

  Oceniono 2 razy 2

  Nadia - trzymaj się ! Jestem z Tobą !

 • 2.rw

  Oceniono 3 razy 1

  No to będzie ukarana za obrazę Sądu.

 • koles751

  Oceniono 8 razy 4

  Brawo Nadia!

 • naiwny_debilek

  Oceniono 10 razy 4

  Putin to przy niej tchórz.

 • formozus1

  Oceniono 5 razy 1

  Siostra „heroiny samostijnej” Nadieżdy Sawczenko zwróciła się do obywateli Ukrainy z apelem by wstrzymali sie przed dalszymi „pogromami” placówek dyplomatycznych Rosji na Ukrainie. Według niej takie działania mogą spotkać się z kontrakcją ze strony Rosjan, a MSZ Ukrainy nie bedzie stać na pokrycie wynikłych z tego strat;
  nahnews.org/615102-sestra-nadezhdy-savchenko-poprosila-ne-gromit-rossijskie-posolstva/

 • 8-anna

  Oceniono 11 razy -5

  No, dama, po prostu dama... Zakończyła już kolejną głodówkę, która z przerwami trwała pół roku? Czy więcej? Jakoś nie wygląda na zagłodzoną. A ten gest - fuj!

 • prawierabin

  Oceniono 5 razy -5

  Rząd Ukrainy wcale nie pomaga tej Pani. W takim ubraniu i z takimi hasłami nie występuje się przed sądem. Tam powinno być 5 adwokatów wzorowo ubranych i ta Pani też powinna godnie występować.W takim stylu Sąd Rejonowy w Mławie dał by jej 25 lat bez zająknięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX