Duda mówi: "To my jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii". A potem krytykuje KW i KOD

TVN24/x-news
08.03.2016 21:07
- Ci, którzy dzisiaj mówią, że trzeba bronić demokracji, chcą bronić tego, co było przez ostatnie osiem lat - mówił podczas spotkania z mieszkańcami Otwocka prezydent Andrzej Duda. Prezydent w ostrych słowach wypowiadał się między innymi o Komisji Weneckiej i zwolennikach KOD-u.
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • stachkaz47

  Oceniono 6 razy 4

  Co ten człowiek wygaduje - i ON jest PREZYDENTEM POLSKI?????

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 5 razy 3

  on jest durnym sługusem kaczora, a nie prezydentem. Wstyd. O, HAŃBA. To dobrze pasuje.

 • mro1975

  Oceniono 2 razy 2

  Głupi naród w którym przez 8 lat piss budował nienawiść nie mógł wybrać lepiej. Dupda jest wiec tym na co sobie naród zasłużył, a ze wśród nas więcej kultury wschodniej niż zachodniej to wiadomo nie od dziś. Wstyd za takiego prezydenta, ale przy odrobinie szczęścia za 4 lata przegra wybory, a za 4 lata i kilka miesięcy pójdzie do więzienia za złamanie konstytucji. Za to ze Polaków oszukuje i dzieli, niestety paragrafu nie ma.

 • Zbigniew Sikora

  Oceniono 3 razy 1

  to jest pierwszy krok do stania sie drugim nacjonalistycznym wodzem jakim był Hitler podziału na rasy ,,pirwszy sort iten drugi sort,pierwsza i druga kategoria Polaków,a później tylko obozy do segregacji,to wizja pisowskiego prezydenta i prezesa opetanego i otoczonego przez szatany

 • 0

  Za czasów OP już byście mieli tysiące imigrantów z Syrii w PL.Wszystkie wasze wypowiedzi pokazują że i wy chcecie przyjąć Uchodźców do naszego kraju tylko się zastanówcie nad jednym czy będziecie tak bezpieczni jak do tej PORY? Ewa K. przed przegraną już wszystko uzgodniła z Merkel niby pomoc chce zaoferować...a to jest po to żeby powoli POLSKIE doprowadzić do rozpadu tak jak już kiedyś próbowano...Zastanówcie się trochę POLSKA mA sama za siebie rządzić a nie UNIA NAMI !!!

 • bsc1

  0

  Pani Profesor ! Osobiście nie tylko nie mogę słuchać jak Prezydent "wszystkich Polaków" ględzi i zrzędzi wyuczone powtarzane formułki i truizmy, ale bierze mnie na torsje jak słucham jego wystąpień. Myślę, że nie tylko mnie chce się naprawdę rzygać!

 • Elżbieta Wolanska

  0

  Panie DUDA a gdzie był Pan ,co nie było Pana wtedy, był Pan szkoda że nie starał się Pan wtedy tak jak to pan dziś robi .

 • Jacek Leszcz

  Oceniono 4 razy 0

  Nagłówek wyrwany z konteksu fałszywie naświetlający ton i kierunek wypowiedzi :) Nieładnie, poziom brokowy zachowany ;)

 • jasmil82

  Oceniono 3 razy -1

  Wielkie brawa dla Pana Prezydenta, rzadko się zdarza żeby polityk nie tylko mówił prawdę, ale i działał zgodnie z tym co mówi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX