Wałęsa: To jest wojna. Chcą osadzić innego bohatera, który był tchórzem i kablarzem

TVN24/x-news
21.02.2016 10:09
- To jest wojna. Chcą osadzić innego bohatera, który był tchórzem. Mało tego, kablował do mnie - powiedział Lech Wałęsa odnosząc się do materiałów przejętych przez IPN od wdowy po generale Czesławie Kiszczaku. Wśród nich są m. in. teczka osobowa oraz teczka pracy TW 'Bolek'.
Więcej o:
Komentarze (25)
Zaloguj się
 • jdkonrad

  Oceniono 12 razy 12

  uwielbiam bezpośredniość Lecha. o ile przywódcą Solidarności był 1000x lepszym niż prezydentem - o tyle chamskie zagrywki pisiarni wkurzają naród coraz bardziej.
  to co trzymał Kiszczak niestety nie zawsze miało jakąś wartość historyczną. to drobne opowiadania pisane nieudolnie przez agentów łasych na kasę i awanse.
  czy kwity TW Bolka też takie były?! osądzą naukowcy... ale z pewnością nie ci z IPNu!!

 • qast

  Oceniono 14 razy 12

  Wałęsa ma rację. Sam niestety też się dawał wodzić za nos braciom szkodnikom. Trochę późno się na nich poznał, ale poznał.
  I wyrzucił szkodników.
  Kaczyński Jarosław będzie się za to mścił do samej śmierci.
  Oby rychłej.

  Dość już zła uczynił

 • mrjarwit

  Oceniono 6 razy 6

  Kaczor się wystraszył wypowiedzi Wałęsy że wiosną trzeba będzie znowu wyprowadzić ludzi na ulicę no i rozpoczął przy pomocy Antka kampanię przeciwko Lechowi. Metody Putina! (Szewczenko została skazana wbrew dowodom świadczący o jej niewinności pod nadzorem Putina) Tylko kurdupel zapomniał że jest za mały!!!!!

 • nudniejszy

  Oceniono 5 razy 5

  Tego pomnika nie zburzą, jest dla nich za wielki. Można mieć dużo zastrzeżeń do Wałęsy, do jego prezydentury, ideałem nie jest, ale jeżeli o kimś można powiedzieć że obalił komunę, to właśnie on. I to nie jest jakaś lokalna polska sprawa, od Polski się zaczęło, ale komuna upadła w całej Europie, i cała Europa wie że na początku był Wałęsa.

 • red.kris

  Oceniono 4 razy 4

  żona Kiszczaka zachowała się miernie.

 • niezalany

  Oceniono 1 raz 1

  można go lubić lub nie, ale nie można nie szanować, czy próbować zbijać na tym kapitał polityczny... mały tego nie rozumie, że o nim w encyklopediach (istnieje jeszcze coś takiego?) będą i tak tylko 2-3 zdania, a o wałęsie cały rozdział...

 • agnrodis

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczor sobie zeby polamie na Walesie! Ten maly msciwy Hitlerek nie docenia symbolu Walesy. Niezaleznie, czy lubimy Walese, czy nie, dla calego SWIATA jest on symbolem walki z komunizmem i takim zostanie na zawsze.

 • finder2000

  Oceniono 6 razy -4

  Wałęsa nie ma wstydu. NIestety po każdej jego wypowiedzi widać że to elektryk.
  Agentura zrobiła z elektryka bohatera i prezydenta... takie były ch...owe czasy.

 • Michał Kruk

  Oceniono 6 razy -6

  WAŁĘSA NIE MA WSTYDU SĄ LUDZIE KTÓRZY JESZCZE ŻYJĄ CO TO TO ZA KANALJA POROZMAWIAJCIE Z ZYJĄCYMI LUDZMI PRACY A NIE ZE ZDRAJCAMI JACY SĄ W PO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX