Narzeczony porzucił ją miesiąc przed ślubem. Wtedy zrobiła coś niezwykłego dla bezdomnych kobiet i dzieci

Piotr Szubryt, Jakub Gołębski, Paulina Mudant-Siwicka
29.01.2016 19:19
Dana Olsen planowała, że jej ślub będzie wymarzony. Jednak kilka tygodni przed uroczystością, jej narzeczony zerwał zaręczyny. Kobieta zrobiła wtedy coś niesamowitego - wielkie przyjęcie dla bezdomnych kobiet i dzieci z Seattle.
Więcej o:
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • bialyrasizm

  Oceniono 19 razy 15

  Pewnie wszystko było z góry opłacone i nie dało się już kasy odzyskać, a skoro nawet własny narzeczony ją opuścił - zaprosiła bezdomnych. Bardzo logiczny tok myślenia.
  W Polsce też powinno być prawo, że zamiast utylizować żywność - rozdawać ją bezdomnym za darmo.

 • unterhose

  Oceniono 12 razy 8

  Facet ma miękko w gaciach. Amerykanki są pragmatyczne i mściwe. Więc za imprezę dla bezdomnych, zapłaci z odsetkami, plus zadośćuczynienie za obietnicę małżeństwa.

 • kornel-1

  Oceniono 8 razy 4

  Powiedzmy sobie szczerze:
  1. Nie chciała dać zarobić restauratorowi i muzykom "za darmo"
  2. Gdyby nie odwołany ślub, nie dałaby centa dla bezdomnych

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 9 razy 3

  Zapewne przed ślubem zdradziła się ze sztuczką, którą powinna zastosować dopiero po ślubie a gość, jak już wielu na zachodzie, był dobrze przeszkolony przez MGTOW i rozpoznał sztuczkę, co sprawiło, że uratował sobie życie.

 • arcturvox

  Oceniono 5 razy 3

  olaboga kobiety obrażajo!!

 • kloceklego

  Oceniono 2 razy 2

  "Miesiąc przed ślubem porzucił ją narzeczony. Zgadniecie, co zrobiła?"

  zgadłem, ale wam nie powiem

 • Marcin Ciślak

  Oceniono 8 razy 2

  1) strasznie mało informacji, praktycnzie nic nie wiemy

  2) skoro zerwał zaręczyny miesiac przed slubem to dlaczego nie mozna było odwołać imprezy? co jedzenie było już zrobione, orkiestra siedziała w kajdanach w piwnicy i musieli wystąpić? odwołując impreze straciła by pewnie jedynie zadatek za wynajem sali, co pewnie stanowi mniej niz 10% całej kwoty... jedyne rozsadne wytłumaczenie to takie, ze impreza byla zorganizowana za pieniadze tego goscia, bo w siłę samej dobroczynności nie nalezy wierzyć. babka biorac te 90% kasy mogłaby na wlasna reke wykarmic z tysiac bezdomnych, a tak pomogla 150...

  3) dlaczego używa się terminu "porzuciał"? już nam wmawiacie, ze to jakiś zły człowiek był, moze babka się puszczała i on ją nakrył, a może to zła kobieta była...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX