"Z archiwum X" powraca po kilkunastu latach. Nie musisz go nadrabiać - streściliśmy go dla ciebie

Bartłomiej Przybyszewski
22.01.2016 20:59
Po czternastu latach nieobecności na mały ekran wraca serial 'Z Archiwum X'. Amerykańska premiera sześciu nowych odcinków o parze agentów FBI poszukujących wyjaśnień dla zjawisk paranormalnych już w niedzielę, polska - dzień później. W latach 90. serial zdobył ogromne uznanie fanów i krytyki. Stał się też swoistym fenomenem kulturowym, bawił się bowiem teoriami spiskowymi, legendami miejskimi, mitami o UFO i kosmitach, a racjonalne myślenie konfrontował ze zjawiskami nadnaturalnymi - niejednokrotnie takimi, co do których nauka nie ma stuprocentowego wyjaśnienia. 'Z archiwum X' to ponad 150 godzin oglądania. Czy przed nowym sezonem musisz nadrabiać to wszystko? Nie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie skrót z serialu.
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • zimnakierownica

  Oceniono 19 razy 9

  Dziwne. Streszczenie jest nie tylko bzdurne, nie tylko nieprawdziwe, ale też odpychające. Dlaczego?

 • jozbieszczad

  Oceniono 13 razy 5

  Nie czytałeś od początku Trybuny Ludu -nie musisz tego nadrabiać -streściłem to dla Ciebie -to zawsze były socjotechniczne eksperymenty na Polaku

 • Hana H

  Oceniono 3 razy 3

  Ale bzdura !!!!!!!!!!! Streszczający streścił streszczenie streszczenia z chińskiego tłumaczenia ?

 • metuzalem1000

  Oceniono 1 raz 1

  Zalosne!

 • haniutek1984

  Oceniono 4 razy 0

  kiedyś oglądałem, ale dorosłem, tani chwyt tajemnicy związanej z ufo jest ujowy, rodzaj ludzki chce się czuć wyjątkowy, czasem więc w mózgach podatnych osób lub osób chcących oszukać innych roją się historie o tym, jak obcy interesują się nimi, to jest urojenie jak religia, bywa tak w tym nudnym życiu, że chcemy żeby coś niesamowitego miało miejsce, kiedy my patrzymy. naukowe metody badania świata wyłączą głupie myślenie, zabobony, niestety nie za mojego życia.pzdr wszystkich zdrowo myślących, ps. religie to mity dla ludzi którzy nie kumają jak świat działa, peace.

 • bonaventurajankanty

  Oceniono 14 razy 0

  Gazeta wszystko odpowiednio streści i wytłumaczy. Nie bój żaby, będziesz wiedział co myśleć. O wszystkim.

 • paastafarai

  Oceniono 9 razy -1

  wątek główny to kupa ... końcówki nie chciało mi się oglądać normalnie
  Perełką były niektóre odcinki z psychopatami mutantami i róznościami od róznych scenarzystów, nagrane w różnym stylu albo z ciekawymi pomysłami

 • saviour

  Oceniono 10 razy -2

  Mam nadzieję, że to będzie dekonstrukcja oryginału która domknie to przeklęte ćwierćwiecze UFO/chemtrailowo/NWO-wskiego kociokwiku. Mogę sobie tylko wyobrazić ilu świrów i spiskowych teoretyków wychowało się na tym serialu. Dzisiaj cały świat zbiera tego plony, kiedy zachodnie społeczeństwa są sterroryzowane przez opętanych apokaliptycznymi urojeniami debili w stylu Waszczykowskiego i Macierewicza i innych putinowskich marionetek z ruchów narodowych jak kukizowcy. Napływ imigrantów spowolni samooczyszczenie społeczeństwa ze świrów i wstecznych paranoików. Jeżeli oczyszczenia nie będzie, będzie wojna i regres.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 8 razy -4

  dzieciak był Muldera....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX