Wicepremier Gliński żartuje z dziennikarzem, dopóki nie pojawia się temat jego brata

Tomasz Golonko, Igor Wołek, Piotr Szubryt
13.01.2016 19:02
Wicepremier Gliński był w dobrym humorze, do czasu aż dziennikarz nie zadał mu pytania o brata.
Więcej o:
Komentarze (120)
Zaloguj się
 • dumlat

  Oceniono 58 razy 34

  Boże czemuś pokarał Polskę tą większością parlamentarną ?. Chyba za całokształt.

 • resez

  Oceniono 42 razy 30

  Widziałem Paszporty, zrozumiałem dowcip prowadzącego, - może najlepszy ale to nie był atak. Ale jak to się ma do współczesnej demorkacji to nie wiem? Akurat PIS sobie wyciera tą demokracją twarz najbardziej, mając do tego najmniejsze prawo.

 • Robert Walczak

  Oceniono 48 razy 18

  hmmm tytuł nie odzwierciedla tego co się stało, Gliński wcale nie był nerwowy, dalej spokojnie odpowiadał na pytania. O co się tutaj akurat czepiacie faceta? O ile go nie lubię za inne działania, cenzurę w teatrze i brak kultury, to akurat tutaj nic złego nie zrobił.

 • ks.pedofil

  Oceniono 22 razy 12

  Rozumiem, ze temat "Dziadek z Wermachtu" wcale nie dotyczyl rodziny i nie byl nikczemnym, podlym atakiem na rodzine polityka. To wy ustanowiliscie takie standardy i teraz padacie takze ofiara takiego dzialania. Gdyby nie to, przyznalbym mu racje.

 • thin_air

  Oceniono 30 razy 10

  takie newsy sa żenujące, czegóż się czepiacie Glińskiego, cóż on takiego strasznego powiedział, żeby to wrzucać na pierwszą stronę???
  rozpaczacie nad tym, że w tvp pojawiają się nierzetelni dziennikarza, a nam czytelnikom serwujecie tak tragicznego gniota, z debilnym tytułem. Ludzie opamiętajcie się. To że bronicie slusznej sprawy nie upoważnia was do traktowania tych dla których robicie materiały jak idiotów...

 • deoand

  Oceniono 18 razy 8

  A o co chodzi z bratem Glinskiego - pieknie odpowiedział - i nawet powiedział , ze brat to brat to rodzina i brata trzeba bronic gdy jakis smieciuch go opluwa .

 • topel

  Oceniono 11 razy 7

  A która to partia wypominała Tuskowi dziadka w wermachcie ? A o swoim bracie to też chętnie opowiada niejaki Jarosław.

 • keyser.soze

  Oceniono 16 razy 6

  Ho ho ho. PiS zdaje sie zwiekszyl stawke godzinna trolli. Jaka ona teraz jest? 10zl/godzine?

 • partner15

  Oceniono 16 razy 6

  Pozdrowienie kogokolwiek jest zachowaniem niekulturalnym i nie mieści się w porządku cywilizowanej - cokolwiek to znaczy - demokracji???? Hm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX