Premier w orędziu: "To był dla nich złoty wiek, ale właśnie się skończył"

KPRM/x-news
15.12.2015 20:43
- W naszej kulturze politycznej przyjęty jest termin 100 dni, jakie daje się nowemu rządowi - rząd PiS1 nie dostał tego czasu. Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes. Ten festiwal1 siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego, jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów - powiedziała Beata Szydło w specjalnym przemówieniu transmitowanym w telewizji. Było to niemal dokładne powtórzenie wystąpienia, które wygłosiła w Sejmie kilka godzin wcześniej.
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • buletta

  Oceniono 1 raz 1

  Miło posłuchać.

 • sovelo11

  Oceniono 1 raz -1

  Odwracanie kota ogonem to specjalność pisiaków. Yaro chyba ćwiczy na swoim futrzaku. Najpierw "gorszy sort", "gestapo" a później oskarżenia, że to "uny" dzielą naród. Żywcem wyjęte z komunistycznej propagandy. Proponuję jeszcze "warchoły z Radomia" lub innego dowolnego miasta/ wsi.

 • aerosol

  Oceniono 1 raz -1

  Szydło mówi językiem PZPR, przypomina mi to marzec 1968 r. Nawet jej głos trochę podobny do zawodzenia Gomułki. Może PIS szkoli swoich funkcjonariuszy korzystając z ówczesnych materiałów? Niedługo zaczną mówić o "warchołach i syjonistach".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX