"Na siłę to można wbijać gwoździe". Ten kierowca chciał się wcisnąć, ale zapomniał, że boczne zderzenia są najbardziej niebezpieczne

Bez trzymanki
27.11.2015 15:43
'Bez Trzymanki' - program poświęcony kulturze drogowej polskich kierowców. Mariusz Sokołowski oraz Alvin Gajadhur komentują ryzykowne zachowania na drodze. W tym odcinku zobaczycie kierowcę, który na siłę wciska się na skrzyżowanie, wymuszając pierwszeństwo, ciężarówkę skręcającą w lewo na czerwonym świetle oraz niebezpieczne wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przed wzniesieniem.

Pozostałe odcinki znajdziesz tutaj.
Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • labeo

  0

  Zastanawiam się co ma na celu ten program, lansowanie się dwóch panów? Takie sytuacje jak pokazują to codzienność i nie trzeba włączać internetu, wystarczy trochę pojeździć po Polsce.

 • marko472

  0

  Te ewidentne czerwone tego tira jest przecież pomarańczowym. Tira wjechał na skrzyżowanie na pomarańczowym. Czerwone zapaliło się gdy był już na przejściu dla pieszych. Kodeks mówi chyba jasno sygnalizacja dotyczy wjazdu na skrzyżowanie(przekroczenie linii zatrzymania) a nie jego opuszczenie. Rozumiem, że nowy system sprawdzania przejazdu na czerwonym działa tak samo. Z tego co zaobserwowałem pomarańczowe świeci się tak długo jak pokonuje się 10-15m przy 50km/h.

 • andrzejspyrka

  Oceniono 1 raz -1

  Sokołowski co ty jeszcze robisz w POLICJI? może chcesz dorobić aby zapłacić zaległy RACHUNEK za picie NA KRZYWY RYJ?

 • Woytek Tomasz

  Oceniono 3 razy -1

  jak widze tych 2 kretynow sokołowskiego i gajadhura to mi ziemniaki w piwnicy gnija !@!! wypie...ie toto na fajans bo swoimi fizis i nadetymi przemowami w stylu "motyla noga" doprowadzaja te 2 tepe kmioty ludzi do szalu.

 • klm747

  Oceniono 10 razy -2

  dwóch irytujacych pajaców

 • Jakub Zawiślak

  Oceniono 7 razy -7

  goscie, pomyślcie. Droga hamowania takim składem (chodzi mi tira) jest troche inna niż osobówki. Co? Miał sie zatrzymać na środku skrzyżowania? Widać, że na pace nie przewoził styropianu, dno. Szukanie sensacji na siłe, zacni reporterzy.

 • jur.jam

  Oceniono 20 razy -10

  Panie Gajadhur może czas już wracać w rodzinne strony ? Polska policja sobie poradzi sama !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX