Miesięcznica smoleńska: Beata Szydło wraz z przyszłym rządem uczestniczyła we mszy

TVN24/x-news
10.11.2015 09:51
Comiesięczne uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej rozpoczęły się rano w kościele seminaryjnym w Warszawie. We mszy uczestniczyła Beata Szydło wraz z kandydatami na ministrów.
Więcej o:
Komentarze (322)
Zaloguj się
 • ktos2014

  Oceniono 74 razy 64

  Wszyscy? Radziwiłl też , ale jaja poproszę tak codziennie dzień zaczynać od mszy o 6 -tej
  67 miesięcznica co to za nowy katolicki zwyczaj ? , żałoba trwa 12 miesięcy i to co robi Yaro to grzech. Brudziński na nic się nie załapał a tak się starał

 • japiota

  Oceniono 68 razy 56

  Religia katolicka naucza że zmarłych należy pochować i po czasie żałoby (zwyczajowo 1 rok) wrócić do normalności czyli patrzeć w przyszłość. Comiesięczne egzekwie wraz z codziennymi wypominkami przeczą zasadom chrześcijaństwa i katolicyzmu i świadczą o chorobie umysłowej uczestników tych spendów.
  Jarosław z przybocznymi nadal będzie modlił się za brata pod jego biurem ?

 • cromio

  Oceniono 60 razy 48

  Poza wszystkimi innymi kryminalistami w rządzie, podoba mi się jeszcze złodziej kolejowy Brudziński w pierwszej ławce. Tak trzymać!

 • dumlat

  Oceniono 59 razy 47

  No sekta, jak nic !!! to ten rządy szydły będzie się co miesiac kazdego 10-tego sptykał na maszy:-) paranoja. Gdzie ja się urodzilem święty boże :-)

 • trap2

  Oceniono 51 razy 45

  to nie jest śmieszne to nie jest nawet smutne to jest tragiczne bo to nie jest rząd to jest kompania wojska która zna tylko jedno słowo ,tak jest .

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 42 razy 38

  Jakim trzeba być cynikiem, jak wyzutym z sumienia, żeby organizować spędy na miesięcznicach śmierci brata, śmierci do której się samemu w znacznym stopniu przyczyniło. Taki jest właśnie Jarosław Kaczyński - moim zdaniem. Bestia w ludzkim ciele.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX