Kopacz: Proszę pana prezydenta, aby reprezentował Polskę na spotkaniu Rady Europejskiej

TVN24/x-news
06.11.2015 17:58
- Dzisiaj mogę tylko i wyłącznie poprosić pana prezydenta o to, aby reprezentował Polskę na tym spotkaniu Rady Europejskiej - powiedziała premier Ewa Kopacz, odnosząc się do nieformalnego szczytu Rady Europejskiej, który został zwołany przez jej szefa Donalda Tuska na 12 listopada. Prezydent Andrzej Duda wyznaczył termin pierwszego posiedzenia Sejmu nowej kadencji również na ten dzień. - Jestem ustępującym premierem i mam obowiązek nałożony przez polską konstytucję na złożenie dymisji mojego rządu właśnie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu - wyjaśniła premier Kopacz, tłumacząc, dlaczego nie będzie mogła pojechać na Maltę na szczyt RE.

Szefowa rządu krytycznie odniosła się do propozycji PiS, aby poprosić przedstawiciela innego kraju, by reprezentował Polskę na szczycie RE 12 listopada. - Nie wyobrażam sobie, że polski kraj, dumnych 40 mln Polaków, będzie reprezentował premier innego rządu - stwierdziła przewodnicząca Rady Ministrów.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • junkamm

  0

  na 100 procent że moje komentarze sie nie pojAWIĄ . PRAWDA TVN .

 • junkamm

  Oceniono 2 razy 0

  prawo i sprawiedliwosc zwoła przerwe w obradach ma do tego prawo . a na ten szczyt nikt nie powinien leciec bo to gó... znaczące a ten tusk zrobił sobie bibkę na nasz koszt i taka jest prawda .

 • junkamm

  Oceniono 1 raz -1

  ty sobie babo kopacz możesz prosic pana prezydenta bo juZ jestes nikim w polsce i tyle ci pozostało . to cos narobiła z swoimi bandytami platformowcami nikt ci tego nie zapomni . najlepiej zniknij gdzie sie da . koniec twoich bezszczelno złodziejskich rządów juz blisko . praktycznie nikt sie juz nie może doczekac . a powinicie skonczyc jak komunisci co nie odbiegaliscie od nich w żadnym calu .precz juz na ciebie kjopacz patrzec nie możemy i na tych swojch poplatynców widzicie sikorski teraz bedzie w ameryce kafelki wykładał i sie ustawił . a wy powinniscie skonczyc w wiezieniu . to nie prezydent zawalił date to ten bandyta tusk narobił gnoju i niech terez sobie żre te gó.

 • tomq12

  Oceniono 2 razy -2

  kogo obchodzą jakieś popijawy w komisji europejskiej? Tu się teraz pracuje (tzn. po wypieprzeniu nieudolnej koalicjji PO-PSL)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX