Marcelina Zawisza w poranku Gazeta.pl: "Trzeba zbudować nową lewicę. Za Nowacką stali Wenderlich, Senyszyn i Miller"

Gazeta.pl
26.10.2015 10:04
Wybory parlamentarne 2015. Gościem #porankaLIVE w Gazeta.pl była Marcelina Zawisza z partii Razem. - W Polsce trzeba zbudować nową jakość, trzeba zbudować nową lewicę. Za Barbarą Nowacką był Wenderlich, Senyszyn i Miller. Gdyby oni dostali 8 procent, to główną siłą, która się wprowadza, jest byłe SLD - mówiła.
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Tomasz Pajdziński

    Oceniono 3 razy -1

    Brawo. Tworzy się nowa prawdziwa a nie z układu okrągłostołowego lewica. Wielokrotnie pisałem na forum, że SLD to czerwoni liberałowie i kapitaliści uwłaszczeni na majątku narodowym w wyniku okrągłostołowego układu czyli zdrady Polaków. Ja już starszej daty obywatel doskonale pamiętam jak tzw. lewica przejęła władzę. Po tym co wyprawiał AWS pod wodzą Bolka 1000lecia robiąc z Polski katoland jednocześnie grabiąc i przejmując we własne -słuszne ręce co jeszcze do wzięcia się dało. Na tym tle wkurzonemu narodowi trzeba było kogoś dać kto go ogłupi i rozwali Polskę do końca. No i pojawiły się komuszki( czyli PZPRowscy aparatczycy), którzy puszczały oko do wyborców pod tytułem głosujcie na nas będzie jak kiedyś. Skołowany lud oddał im władzę . Co było potem sami wiecie. SLD dla utrzymania się przy korycie właziło tam gdzie słońce nie dochodzi każdemu kto dawał im nadzieję na spokojny byt i dojenie narodu. Czerwona burżuazja miała za nic ludzi pracy no bo działając w interesie owych pracowników działałaby przeciw sobie bo teraz już żyła z wyzysku tychże pracowników. Nie dziwi więc ich sojusz z kapitalistą Palikotem.
    Dla tego to partia pełna liberałów. W polityce zagranicznej SLD szła na każdy układ, który zagwarantowałby im ich bezpieczny byt. Wysyłanie naszego wojska do Iraku , zgoda na więzienia CIA i tortury w Polsce oto przykłady wysługiwania się nowemu panu. Kiedyś służyli Moskwie potem Waszyngtonowi. Nic więc dziwnego, że nowa lewica się ich wstydzi i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Jest nadzieja, że powstająca lewica się umocni, zdobędzie zaufanie społeczne i będzie na prawdę reprezentować interesy tzw. zwykłych ludzi . Za taką lewicę trzymam kciuki i życzę jej powodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX