Razem to nie tylko Zandberg. Poznaj Magdę, Alicję i resztę. Odwiedziliśmy działaczy partii w ich sztabie

Tomasz Golonko
22.10.2015 19:40
Łóżka polowe, skromna kuchnia i praca na najwyższych obrotach -tak wygląda dzień członków Razem. Kto ją tworzy? Poznajcie grafika Błażeja, szefową sztabu Alicję oraz resztę sztabu partii Adriana Zandberga.
Komentarze (144)
Zaloguj się
 • 123waz

  Oceniono 47 razy 17

  to staje się żenujące dla GW, i dla innych mediów taka promocja Zandberga, nie wiem czym to jest motywowane, bo ani madrzejszy od innych, ani bardziek charyzmatyczny, nic, ot , wygląd lewackiego studenciaka , utopisty, marksistowskiego idealisty. Takiej reklamy nie ma Nowacka, petru, ani Po, ani nikt z PSLu. Naprawdę jest to bezczelna promocja nieprawdy, i jak tu mozna wierzyć mediom , sondazom, jak taki przekręt w podawaniu przez dwa dni w kilku tytułach o jednym człowieku z kanapowej partii, bez struktur.

 • bega

  Oceniono 37 razy 17

  Mają charyzmę, są młodzi i wykształceni. Mają prawo mieć swoją wizję państwa. Ja im kibicuję. Dość mam oglądania ciągłych afer, buty i nonszalancji starych i tępych wyjadaczy naszych pieniędzy, ich pogardy dla społeczeństwa, które ciężko pracuje na swój codzienny byt i nie ma możliwości korzystania z ich przywilejów. Dobrze, że znaleźli się młodzi, wykształceni którym to nie odpowiada. Najwyższy czas zastąpić stare elity, zastraszone kościołem i utratą intratnych stołków młodymi, bo do nich należy przyszłość. Mają mój głos!

 • amicus2012

  Oceniono 40 razy 16

  Propozycja: ustalcie na kogo mamy głosować. Najpierw pompowanie PO, ale jak jest każdy widzi. Później "chwała na wysokości" dla Zjednoczonej Lewicy, płynne przejście do Nowoczesnej.
  I na końcu hurrraaa Razem.
  Szczerze: to pachnie rozwadnianiem parlamentu, mnożenie partyjek. Cel...

 • piotr33k2

  Oceniono 11 razy 11

  fajni ludzie fajna partia ,wejdzie do sejmu na bank . każdy pracownik najemny powinien na nich głosować zeby znowu przez nastepne 10 lat nie był dymany i zap.....ł. po 12 godzin na umowie śmieciowej za minimalną pensje .

 • kopalnianie

  Oceniono 15 razy 11

  Szok, że można robić politykę bez krawata i pielgrzymki do Częstochowy.

 • bega

  Oceniono 13 razy 9

  Oto właśnie Polska, wypowiedzi w stylu: "Partia lewaków, pro pedlaska, pro genderowa...", że piją kawkę po 19 zł i inne takie bzdury... A dlaczego to przeszkadza? Że trochę mądrzejsi, inteligentniejsi i mają coś do przekazania własnym głosem, do którego maja przecież prawo, choćby nawet odmiennym od naszego. Mnie bardziej przeraża banda nachlanych i naćpanych kiboli, rozwalających to co zbudowane z naszych podatków, ciężką i słabo opłacaną pracą ich rodziców, albo marszami faszystów, wykrzykującymi jakieś brednie w stylu "Polska dla polaków" itp.. Co oni wiedzą o faszyźmie? Ale niech tam.. jest demokracja to niech krzyczą, ja ich nie słucham. Jest więc młodzież taka i inna, a różnią się inteligencją, kulturą, fryzurą, zarostem....ale każdy ma prawo do swojej swobody poglądów. Więc może nie obrażajmy?

 • 20portal

  Oceniono 5 razy 3

  Jestem dumny z tego, że mamy w kraju (jeszcze nie wyjechali) takich mądrych i zaangażowanych młodych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX