Kukiz zachwycony Zandbergiem: Budzi nadzieję. "Zlew" to lewica kawiorowa

TVN24/x-news
21.10.2015 11:14
Paweł Kukiz dołączył do grona komplementujących występ Adriana Zandberga podczas wtorkowej debaty liderów. Stojący na czele ruchu Kukiz'15 muzyk nie szczędził w programie 'Jeden na jeden' pochwał pod adresem działacza Partii Razem. - Zandberg budzi nadzieję na powstanie prawdziwej lewicy w Polsce. 'Zlew' to lewica kawiorowa - stwierdził Kukiz.
Więcej o:
Komentarze (119)
Zaloguj się
 • czerwone_winko

  Oceniono 30 razy 26

  O Adrianie Zandbergu i jego ugrupowaniu Polska dowiedziała się na 4 dni przed wyborami. O czym to świadczy drodzy rodacy? Takie mamy media publiczne, takie wolne media komercyjne. Taki jest dostęp do informacji. Wreszcie taki mają "równy" start wszystkie komitety wyborcze w wyścigu do parlamentu. I kto tu mówi o demokracji? O równych szansach. Od 25 lat układ zamknięty kreuje polską rzeczywistość - media-politycy, politycy-media. Matrix.

 • luketjorself

  Oceniono 33 razy 19

  Nie wiem dlaczego jak wymieniam te postulaty Partii Razem to od razu jestem minusowany:
  Nie rozumiem zachwytów GW nad partią Razem, biorąc pod uwagę socjalistyczny program tej partii - którym bije na głowę nawet PiS i dawną Samoobronę:
  - 75% podatek dla najbogatszych
  - płaca minimalna 15zł/h na etacie i 20zł/h na śmieciówkach (czyli 2500 i 3600 zł przy 40h tygodniu pracy)
  - przyjmowanie imigrantów bez ograniczeń.

 • michalik77

  Oceniono 30 razy 16

  Zandberg, były chłopak Nowackiej, pracuje na uczelni jej ojca i nie odróżnia uchodźców (maks. 20% szturmujących granice UE) od islamskich imigrantów (pozostałe 80%). Kurtyna!

 • tomtg123

  Oceniono 27 razy 15

  Gdybym był Kukizem, a przede wszystkim gdybym był Kaczyńskim to zacząłbym dzisiejszy dzień od komplementów dla Zandberga i sypałbym tymi komplementami do dnia wyborów.
  Im więcej Zandberga dziś, tym mniejsze szanse ZLew na przekroczenie progu 8%, więc tym większe szanse na Sejm bez lewicy (partia Razem progu nie przeskoczy, ZLew jest na granicy).
  Natomiast Kaczyński walczy o większość w przyszłym Sejmie, a Kukiz to pierwszy potencjalny koalicjant, który już głośno powiedział że popiera pomysł swojej koalicji z PiS.
  Dla nich Sejm bez lewicy (i odrzucenie głosów ludzi którzy zagłosowali na ZLew i Razem) to po prostu prezent.
  To są rzeczy oczywiste.
  Jedno mnie tylko zastanawia - ta przedziwna kampania medialna gazety.pl , która z całych sił Zandberga promuje, robiąc w ten sposób prezent Kaczyńskiemu.
  Ja co prawda ani na Kaczyńskiego, ani na ZLew, ani na Razem głosować nie zamierzałem, zupełnie inna opcja polityczna - ale przyznam, że tego entuzjazmu redaktorów gazety.pl nie umiem sobie wytłumaczyć niczym innym, niż szczenięcą bezmyślnością młodych ideowców.
  W każdym razie myślę, że od wczoraj Kaczyński pije za zdrowie Zandberga, a jak patrzy na teksty w gazecie.pl to śmieje się szeroko i myśli sobie "jacy pożyteczni idioci" ...

 • mat.31

  Oceniono 11 razy 11

  Życzę partii Razem, żeby przekroczyła próg wyborczy a co najmniej wzięła 3% i dostała dofinansowanie z budżetu i mogła rosnąć w siłę do kolejnych wyborów.

 • dumlat

  Oceniono 17 razy 11

  Gazeta Wyborcza będzie miała z Zandbegiem nielad kłopot. oj nie lada kłopt miec ona będzie
  czy zechce on Ten Adrian chodzić na jej paseczku ... ???? obawiam sie, że moga byc kłopoty.

 • leoleo

  Oceniono 6 razy 6

  jeśli on jest lewoczerwony to w ciemno na niego...

 • big_bezet

  Oceniono 4 razy 4

  Wow jaki Kukiz opanowany w tym wideo!

 • 24godz.zmiana

  Oceniono 5 razy 3

  I słusznie, bo Zandberg był przekonujący i wiarygodny w przeciwieństwie do Kukiza dla którego wypowiadanie się w sposób rzeczowy, zwarty i grzeczny jest nieosiągalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX