Komorowski: Stare zjawisko: czy on ukradł zegarek, czy jemu ukradli zegarek, to jest wplątany w aferę

źródło: TVN24/x-news
10.10.2015 17:20
Stare zjawisko: czy on ukradł zegarek, czy jemu ukradli zegarek, to jest wplątany w aferę. Dla niektórych środowisk to jest ulubiona metoda działalności politycznej - powiedział Bronisław Komorowski. Słyszałem dzisiaj informację, że zlokalizowano gdzieś obraz, który zniknął z Kancelarii Prezydenta - dodał były prezydent.
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • neron43

    Oceniono 1 raz 1

    Pan Prezydent Komorowski nie ma prawa mowic o honorze i dobrych obyczajach. To nie kto inny, a jego doradca od wszystkiego niejaki Tomasz Nalecz biegal od studia do studia, od rozglosni do rozglosni i informowal, jakiego to przestepce ulaskawil Prezydent Kaczynski. To byl skandal, nie tylko dlatego, ze akt laski to historyczny spadek po przywilejach krolewskich i nie podlegajacy ocenom, ale przede wszystkim dlatego, ze przestepca byla osoba skazana na grzywne i kare w zawieszeniu, grzywna zostala wplacona, a zatarcie kary bylo niezbedne do zarejestrowania dzialalnosci gospodarczej. Nie przypominam sobie, aby urzednik z kancelarii Prezydentow Kwasniewskiego i Kaczynskiego tak sie zachowywali. A przeciez z informacji prasowych wynikalo, ze nie tylko ilosciowo, ale i "jakosciowo" byli duzo lepsi od Kaczynskiego. Nikt rozsadny nie uwierzy, ze gdyby byly jakies kwity na Kaczynskiewgo, to T.Nalecz nie zrobil by z nich uzytku.
    Pan Prezydent Duda zrobil podstawowy blad, polegajacy na tym, ze jego pierwsza decyzja kadrowa powinno byc zatrudnienie Tomasza Nalecza lub innego biurokrate-przydupasa z okresu PRL-u; oj dzisiaj by sie dzialo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX