Tak oderwani od rzeczywistości są nasi posłowie. W Sejmie o aborcji [MOCNE CYTATY]

Gazeta.pl
11.09.2015 10:48
W czwartek Sejm z inicjatywy obywatelskiej obradował nad zmianami w prawie dotyczącymi aborcji. Już w pierwszych minutach posłowie pokrzykiwali, a sprawozdawczyni ustawy kłóciła się z wicemarszałkiem Jerzym Wenderlichem. Padło wiele zaskakujących porównań, a wicemarszałek musiał wielokrotnie przerywać wypowiedzi zebranych posłów. - Nawet w Auschwitz Birkenau więźniom nadawano numery obozowe i prowadzono ich dokładną ewidencję - mówiła Kaja Godek - przedstawicielka Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej.
Komentarze (513)
Zaloguj się
 • jkredman

  Oceniono 1 raz 1

  michniczęta zbierają plon, wyzywanie każdego o prawicowych poglądach od faszystów musiało zaowocować głupią wypowiedzią gądek [na dużą literę nie zasłużyła]

 • samobojczy.konus

  Oceniono 5 razy 5

  Ciemnota i katobolszewia szaleje...

 • wol777

  Oceniono 5 razy 5

  Bezczelna gó...ara powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej .O posłance Wróbel nie ma co wspominać,szkoda czasu .Jej choroba jest nieuleczalna . Drodzy wyborcy ,to dopiero początek .Po zwycięskich wyborach PiS urządzi nam igrzyska o których najstarsi ludzie na ziemi nie słyszeli.

 • samobojczy.konus

  Oceniono 5 razy 5

  Kobieta sprowadzona do roli zapłodnionego wora...Ja pjerdolę takie społeczeństwo!

 • pietrek1960

  Oceniono 3 razy 3

  Do tej pory mieliśmy tylko katolicki terror moralny i obyczajowy, teraz zbliża się terror fizyczny. Być może niebawem pojawią się na ulicach polskich miast bojówki "katolickiej straży religijnej", a następnie przed siedzibami inkryminowanych, "nieobyczajnych" placówek zaczną wybuchać bomby. W tej materii polscy katolicy mogą się wiele nauczyć od swoich "braci w wierze" z Irlandii Północnej, którzy jako tzw. Irlandzka Armia Republikańska przez wiele lat uprawiali krwawy terror w stolicy Ulsteru - Belfaście. Niestety, komunistyczna cenzura zabraniała mediom ujawniania, że IRA to terrorystyczna organizacja katolicka, a terrorystów IRA wolno było w mediach nazywać tylko "bojownikami". Wbrew bowiem legendom, które wciskają dziś fałszywi "świadkowie epoki", w PRL panowała ścisła "sztama" pomiędzy Kościołem Katolickim, a komuszymi władzami, o czym świadczy choćby liczba esbeckich konfidentów w sutannach, a także ... liczba kościołów wybudowanych w okresie PRL - największa w całej Europie.
  PS. A tymczasem po jesiennych wyborach i wygranych przez PIS .
  - 6.00 rano .. Puk,puk.
  - Kto tam?!
  - Lotny Patrol Katechetyczny do Walki z Ateizmem!
  -Nie wierzę!
  -My właśnie w tej sprawie.

 • 2.big

  Oceniono 5 razy 5

  Biedne aktorzyny z PIS nie utrzymały przed wyborami ciśnienia. Pokazali swoją prawdziwą twarz. Nie wiem jak ktoś może nawet myśleć o popieraniu partii, która chce sprowadzić kobietę do roli krowy, która się cieli co roku, puki nie zdechnie. Problem katolicyzacji Polski, in-vitro i aborcji najlepiej pokazuje w jakim głębokim poważani PIS ma wolność i demokracje.

 • zbig501

  Oceniono 4 razy 4

  i jeszcze teraz uważacie, że po wyborach będzie wam miło żyć w świecie wróblowej, kempy..... i innych tego typu osobników kierowanych przez niejakiego kaczyńskiego, oszczercę i nienawistnika?

 • jakinia

  Oceniono 6 razy -4

  A czy nie jest prawdą, ze nienarodzone dziecko objęte jest ochroną prawną? Podlega przecież spadkobraniu. Osobiście uważam też, że należy mu się szacunek i ochrona. I chyba nie zgadzam się na brak tej ochrony. Dla mnie to jak kopniak w brzuch z maleństwem w środku. Jednoczenie szanuję zdanie innych, choć żal mi osób które świadomie bądź nie dokonują aborcji. Wszyscy teraz krzyczą, że zaleje nas islam, ale robi się nas coraz mniej. Osobami, które chcą pozbyć się dziecka coś kieruje: pewnie najczęściej strach i pewnie najczęściej o przyszłość. Trzeba im po prostu pomóc. Fajnie jakby było nas więcej, Kochani Rodacy.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 4 razy 4

  Dzieci się planuje z mężem lub z partnerem,a jak się nie ma ani jednego ani drugiego,to brać tabletki.!Matka Polka 3-ki dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX