Oto, dlaczego nie możemy pozwolić, by pszczoły zniknęły

Gazeta.pl
09.09.2015 15:59
Jabłka, migdały, truskawki, dynie, wiśnie, cukinie, cytryny, pomidory, miód... i wiele więcej. Czy wiesz, że wszystkie te produkty znikną, jeśli zabraknie pszczół?

''Adoptuj pszczołę'' to realizowana przez Greenpeace Polska akcja społeczna, dzięki której każdy może pomagać pszczołom miodnym i dziko żyjącym. Wystarczy ''zaadoptować'' wirtualne pszczoły na stronie akcji Adoptuj Pszczołę i dołączyć do tysięcy osób, którym zależy na ochronie zapylaczy.
Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • antkiem

  Oceniono 5 razy 5

  Adoptowałem milion pszczół, a rachunek posłałem do fundacji żony Billa Gates-a :)

 • Swaggy Pi

  Oceniono 2 razy 2

  Piękna manipulacja. Nazwa "adoptuj pszczołę", myślę spoko, pewnie będą je rozmnażać w jakiś specjalnych warunkach i następnie "zadomawiać" w ulach na wolności, jestem gotów wpłacać aż tu nagle czytam, że to na badania są przeznaczane pieniądze, a nie "adopcję" pszczół. Nieładnie...

 • credit-suisse

  Oceniono 2 razy 2

  Od lat grupa zainteresowanych producentow oraz przeciwnikow GMO prowadzi oszukancza kampanie podjudzajac ludzi.Co zwlaszcza w Polsce jest bardzo latwe,bo tu zwolennikow teorii spisjowych jest bez liku.
  A prawda jest tak,ze zywnosci an swieice jest tak duzo jak nigdy w historii i jest ona wciaz coraz tansza.
  Takze zbiory miodow sa rekordowo wyskoie a ilosc rodzin pszczelich w Polsce bardzo sie zwiekszyla.
  I jest cos bardzo dziwnego w tym,ze "naukowcy" zebrza o pieniadze u ludzi ,choc maja przeciez dotacje panstwowe i granty celowe

 • paseo

  Oceniono 2 razy 2

  Jabłka, migdały, truskawki, dynie, wiśnie, cukinie, cytryny, pomidory, miód... i wiele więcej. Czy wiesz, że wszystkie te produkty znikną, jeśli zabraknie pszczół?
  ------------------
  NIE znikna,dlaczego wciaz oszukujecie ludzi ???
  GDZIE sa WSZYSTKIE komentarze ???

 • mlodypsz

  Oceniono 1 raz -1

  Ważne żeby nasza rasa uzmysłowiła sobie że na tym globie żeby ludzki gatunek mógł przetrwać musi umieć żyć w symbiozie z naturą. Niestety sprawy mają się źle. Nie rozumiemy nawet po co nam ta natura jest powoli zaciskając pętle na jej gardle ale wisząc na tej samej gałęzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX