Skandaliczne wystąpienie Korwin-Mikkego o uchodźcach

Źródło: www.europarl.europa.eu
09.09.2015 08:38
- Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki, to do Polski i Europy nie przyjeżdżaliby ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków - powiedział w Parlamencie Europejskim Janusz Korwin-Mikke. W krótkim wystąpieniu imigrantów nazwał 'śmieciem ludzkim'.
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • andy127

  Oceniono 1 raz 1

  Hipokryzja i obłuda lewactwa nie zna granic.
  Udają, że rozwiązują jakieś problemy gadając głupoty, strzelając głupie miny, tymczasem nic nie robią. Gęby mają pełne frazesów o rzekomej empatii, humanitaryzmie, tymczasem sami:
  1. Doprowadzili do tej sytuacji wspierając przewroty w państwach i zbrojąc nielegalne rebelie.
  2. Podpływali pod same wybrzeża afrykańskie biorąc nielegalnych imigrantów na pokład bez jakiejkolwiek weryfikacji i ani późniejszego sprawdzenia kim i skąd są ci ludzie.
  3. Zmniejszyli drastycznie finansowanie ośrodków w takich państwach jak Libia, Liban itp. przez co warunki tam jeszcze się pogorszyły kosztem operacji wyławiania łódek z cwaniakami chętnymi na europejski socjal.
  4. Nie wysłali nawet wojska w porozumieniu z Libią by pilnowało brzegu i "oczyściło" wybrzeże z przemytników z czego duża część to po prostu ISIS lub osoby z nimi powiązane
  4. Ze swoich prywatnych pieniędzy w życiu nic nie dadzą, pod swój dach nikogo nie wezmą - oni tylko pobierają ogromne pieniądze za siedzenie na stołkach i gadanie frazesów.

  Do tego dochodzi tzw. biznes filantropijny - tzw. wszelkiej maści organizacje charytatywne pasące się na podatkach i grantach z podatków, które żerują na takich właśnie zjawiskach - im ich więcej to tym więcej kasy do nich płynie, przecież gdyby nagle ta nielegalna imigracja się skończyła to zakończyłoby się finansowanie tych organizacji "charytatywnych" i ci cwaniacy tam zatrudnieni straciliby źródło dużej kasy.
  Dotyczy to też cwaniaków z międzypaństwowych agend, które żerują na podatnikach.

 • janiemanie

  0

  I co tu jest skandaliczne? To ze głośno powiedział prawdę? Jak w reklamie BRAWO TY BRAWO JA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX