Ambasador USA pożegnał się z Polakami w specjalnym filmie. "Jeszcze tu wrócę. Do zobaczenia!"

źródło: Facebook/U.S. Embassy Warsaw
27.08.2015 11:44
Ambasador USA w Polsce Stephen Mull po trzech latach kończy swoją misję i wraca do Stanów Zjednoczonych. Znany ze swojej aktywności w mediach społecznościowych dyplomata nie wyjechał jednak bez słowa. Dziś w sieci pojawił się film, na którym żegna się z Polską i wspomina momenty jego kadencji, które najbardziej zapadły mu w pamięć. - W tym tygodniu kończę misję i wracam do Waszyngtonu. To dla mnie wielki zaszczyt, że przez ostatnie 3 lata reprezentowałem Stany Zjednoczony w kraju, który jest tak nadzwyczajnym przyjacielem i sojusznikiem. Jestem dumny z tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć - mówi Mull.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • brutalnaprawda

  Oceniono 1 raz 1

  To się nazywa "klasa" !!! Do zobaczenia :-)...tylko "u nas" bo oczekiwanego zniesienia wiz dla Polaków "ani widu, ani słychu" :-(

 • gorryll

  Oceniono 1 raz 1

  Stephen dzięki za wszystko równy z Ciebie gość. Miejmy nadzieje, że będziesz miał godnego następce ale wysoko ustawiłeś poprzeczkę.

 • syotroll

  0

  Stephen, oczywiście że jesteśmy waszymi przyjaciółmi i sojusznikami, dokładnie tak samo jak wcześniej byliśmy przyjaciółmi i sojusznikami ZSRR, zanim się rozpadło. Choć trzeba przyznać, że jesteś najsympatyczniejszym ambasadorem, naszych suzerenów jaki przebywał w Polsce. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX