Ustawa o uzgodnieniu płci daje możliwość "zostania gorylem". Sędzia TS szaleje w Radiu Maryja

31.07.2015 14:21
Gościem Radia Maryja był sędzia Trybunału Stanu, były senator Piotr Andrzejewski. To, co powiedział na temat ustawy o uzgodnieniu płci, wprawiło nas w duże zdumienie. Posłuchajcie sami.

Przeczytaj też: 'W rodzinie ojca mego' - o ojcu Tadeuszu Rydzyku i słuchaczach Radia Maryja >>
Więcej o:
Komentarze (431)
Zaloguj się
 • blechtrommel

  Oceniono 1411 razy 1275

  A ci wciąż tylko seks, banany, masturbacja. I o czym to świadczy? Zdrowy jesteś dziadku? Staje jeszcze kuśka czy może stąd ta frustracja?

 • apolis

  Oceniono 826 razy 768

  Zastanawiające, że najwięcej do powiedzenia na temat seksualności człowieka mają w Polsce mocno starsi mężczyźni - niektórzy żyjący w celibacie, starzy kawalerowie albo stare panny... I te dziwne błyski w ich oczach, gdy wkraczają na swoje ulubione tematy...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 749 razy 703

  wynika z tego ze w Polsce jeden goryl może być sędzią w TS a drugi makak ojcem dyrektorem w Radyju

 • alex_hildemberg

  Oceniono 548 razy 514

  Panie sędziowski tłumoku żaden goryl nie chce siedzieć w klatce i być karmiony bananami , wszystkie zwierzęta tak jak i niektórzy ludzie gdy daje im się możliwość życia na wolności to wybierają życie na wolności.Od początku do końca bełkot i ten człowiek jest sędzią Trybunału Stanu, teraz już wiadomo dlaczego sądy działają tak jak działają.

 • sprawazlewa

  Oceniono 380 razy 338

  W PiS Polsce, żaden sąd nie będzie orzekał o płci. Orzekał będzie Jarosław. Jakże wielka jest wyobraźnia " sędziego Trybunału Stanu, byłego senatora Piotra Andrzejewskiego. Gdzież nam maluczkim równać się z jego wielkością.

 • flavio79

  Oceniono 329 razy 309

  "Papież Franciszek przyjął hiszpańskiego transseksualistę, który w zeszłym roku napisał do niego list z żalem, że po zmianie płci został odrzucony przez swoją wspólnotę parafialną. 48-letni Diego Neria Lajarraga przyjechał do Watykanu w sobotę w towarzystwie narzeczonej."
  Czy to co mówi ten człowiek ma cokolwiek wspólnego z miłością bliźniego, katolicyzmem, chrześcijaństwem ??

 • 99venus

  Oceniono 330 razy 300

  nazwisko mówi wszystko.to nie pierwszy chamski wyskok tej miernoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX