Siemoniak: Zembala to wielka postać. To tak, jakby Messi wchodził na boisko

"Kontrwywiad" RMF FM
16.06.2015 11:50
- Prof. Zembala to wielka postać polskiej medycyny. Jeśli on dzisiaj chce wejść do rządu to wyraźnie pokazuje, że mamy bardzo ważny moment i jego ręce też są na pokładzie potrzebne. Nominacje pokazały, że ławka PO jest bardzo dobra. Prof. Zembala to tak, jakby Messi wchodził na murawę w 75. minucie - mówił o wczorajszych nominacjach Ewy Kopacz Tomasz Siemoniak, wicepremier i minister obrony narodowej.
Więcej o:
Komentarze (179)
Zaloguj się
 • marc_pl

  Oceniono 405 razy 335

  Program PiS po wygranych wyborach to na początek wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji, zakaz handlu w niedzielę oraz rozpocznie się ogólnopolskie wariactwo pomnikowe prezydenta wszech czasów i wszechświata.

 • looky777

  Oceniono 166 razy 148

  Była też sprawa Bolesława P. i iwabradyny. Stanowisko Polskiego Towarzystwa Farmaceutyczno-Ekonomicznego w sprawie iwabradyny zostało zafałszowane. Miminsterstwo zdrowia ukrywało negatywne opinie w sprawie tego leku i zrobiło wszystko, by do iwabradyny firmy Servier dopłacało państwo. Afera z iwabradyną wybuchła, kiedy okazało się, że w ostatniej chwili środek ten pojawił się na liście leków refundowanych. Miało się to stać kilka godzin po spotkaniu wiceministra Bolesława Piechy z Robertem Pachockim, przedstawicielem francuskiej firmy Servier (producent iwabradyny). Dzisiejszy system nie jest doskonały, ale nie ma pielgrzymek lobbystów z iwabradynami do ministerstwa, a i ceny leków spadły.

 • ml2403

  Oceniono 131 razy 123

  Proste pytanie do prezydenta elekta. Czy jest za zakazem handlu w niedzielę. Cokolwiek powie ma przerąbane, albo u Episkopatu, albo u większości społeczeństwa.

 • gomelsky66

  Oceniono 139 razy 123

  Miejmy nadzieję,że uda się Biernackiemu wyjaśnić kto tak naprawdę sprokurował podsłuchy.Wczoraj już premier Marcinkiewicz udzielił w audycji u Olejnik paru cennych wskazówek.Wiadomo kto do pewnych służb przyjmował do pracy i kto nie chce pierdzieć za rządy 2005-2007.Są tacy których wyrok może odsunąć od działalności publicznej i gotowi dojść po trupach do celu a celem na nowo IV RP WOLSKA.Nie myślę tu bynajmniej o Polskęzbawie Kaczyńskim.

 • shmondon

  Oceniono 88 razy 84

  jest rzeczą dowiedzioną, że niektórym pacjentom nie można przywrócić właściwego funkcjonowania organizmu bez potężnej lewatywy i elektrowstrząsów. Myślę, że dla ok. 35% tych co chodzą głosować taka kuracja jest niezbędna.

 • antypolski.szpieg

  Oceniono 71 razy 57

  To zero-ziobro, podobnie jak tą dude piszemy z małej litery, do szkoły nie chodziłeś kaczynsynu?

 • e-komentarz

  Oceniono 57 razy 55

  - Po czym poznać, że prof. Marian Zembala jest na urlopie?
  - Bo przychodzi do pracy w sandałach!
  Taka anegdota (według Faktu) krąży na korytarzach Śląskiego Centrum Chorób Serca...
  Widać że pracować lubi, a roboty w MZ jest co niemiara. Powodzenia, profesorze.

 • honkers

  Oceniono 43 razy 39

  Przekręt Duda to oszust porównywalny ze złodziejami z Amber Gold i firm chwilówkowych. Jedni to robią tylko dla kasy a Dupa dla kasy i władzuchny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX