Wiedźmin III - najciekawsze fakty

montaż: Piotr Szubryt
29.05.2015 09:52
Nad trzecią częścią serii o Wiedźminie przez trzy lata pracowało 230 osób. 'Dziki Gon' zebrał aż 200 nagród... jeszcze przez oficjalną premierą, a na promocję i marketing gry przeznaczono 35 mln dolarów. Czego jeszcze nie wiesz, a powinieneś wiedzieć o najnowszej Wiedźminie III?
Więcej o:
Komentarze (29)
Zaloguj się
 • qeton

  Oceniono 14 razy 8

  PANIE REDAKTORZE!!! Jeśli masz coś do przekazania czytelnikom, to napisz to. A jeśli masz do pokazania film, to umieść go w odpowiedniej domenie, np. tv.cośtamcośtam.gazeta.pl. Wszedłem tutaj i nic tu nie widzę poza czarnym prostokątem (mam wyłączony javascript). W przyszłości bardziej się postaraj PANIE REDAKTORZE.

 • b0sy

  Oceniono 7 razy 5

  Z ciekawości oglądam, żeby przekonać się, że nie ma tu informacji, jakiej bym nie znał, mimo że nie grałem choćby w Wiedźmina 1. ;) Za to aktualnie czytam "Czas pogardy", bo to lepsze od "Sezonu burz".

 • Jan Kowalski

  Oceniono 3 razy 3

  Addendum:

  Kiedy byłem regularnym graczem, zdarzało mi się ściągać gry z Internetu za darmo, ale gdybym to zrobił z Wiedźminem 3, to chyba by mi ręką uschła. Dlatego zanim ktoś z Was się na to zdecyduje, niech najpierw szczerze odpowie sobie, czy rzeczywiście nie jest w stanie kupić jej w sklepie.

  Jeśli kogoś z Was naprawdę nie stać na zakup, to niech wyśle swoje dane kontaktowe i krótki opis sytuacji na ten adres: jan.kowalski.poczta2015@wp.pl

 • Maciek Angeel

  Oceniono 1 raz 1

  Wiedźmin 3 Dziki Gon rzeczywiście jest jedną z najlepszych gier jakie powstały, Świat gry jest bardzo rozbudowany, akcja bardzo płynna i realistyczna. Zapewne wielu graczy z całego świata nie może się od niej oderwać i tak też pozostanie przez długi czas. Twórcom gry należy się wielkie uznanie, są naprawdę dobrzy w tym co robią.

 • pasikonik_pospolityy

  Oceniono 7 razy 1

  Przed premierą słyszałem, że preorderów było "prawie 1,5 mln". Hajpik musiał być?

 • Jarosław Wnuk

  0

  Ciekawe informacje, o tym, że CDPR wydał 35 M$ na promocje to nie wiedziałem. Świetna mimika Setom, życzę powodzenia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX