Debata prezydencka. Czekoladowy orzeł wraca. Kandydaci spierają się o godło

TVN24/x-news
21.05.2015 21:00
- Dlaczego, gdy w sejmie głosowano nad ustawą mojego autorstwa dotyczącej godła narodowego na koszulkach polskie reprezentacji narodowej w sporcie, wstrzymał się pan od głosu? Czy pan się wstydzi polskiego godła? - pytał Bronisław Komorowski swojego konkurenta w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudę. - To nie kto inny jak pan wychodził na święto narodowe z czekoladowym orłem. Budziło to zażenowanie i śmiech - ripostował Andrzej Duda.

TVN24/x-news
Więcej o:
Komentarze (133)
Zaloguj się
 • dokto

  Oceniono 306 razy 142

  Co tam kotylionik w barwach narodowych, nie ma to jak krzyż i pochodnie wieczorową porą.

 • m.marle

  Oceniono 220 razy 104

  Spokojne, pełne godności, wesołe Święto Niepodległości Dudzie się nie podoba. Kotyliony chorągiewki, orzeł z czekolady - Dudę śmieszą i oburzają.
  Nie rozumiem Dudy.
  Moim zdaniem taki jak proponuje Komorowski, radosny i bezkonfliktowy, sposób świętowania jest lepszy od zadym, bijatyk z policją, atakowania bezdomnych, podpalania tęczy, wykrzykiwania obelg pod adresem własnego państwa i jego władz.

 • an1005

  Oceniono 226 razy 98

  Jasne, tylko na kolana. A ja wole czekoladowego orla na każdym straganie niż drewniany krzyż na każdym rogu ulicy

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 177 razy 81

  Duda machał rączkami jak szalony. Jakby dać mu pranie to zrobił by mi ze trzy pralki.

 • hager52

  Oceniono 169 razy 61

  Pan Prezydent Komorowski odpowiadał konkretnie na pytania posługując się faktami. Duda nie odpowiedział wprost na żadne pytanie klepiąc bezmyślnie to co mu pół katolik Kurski napisał

 • cleryka

  Oceniono 82 razy 50

  Duda nie wie,że czekoladowy orzeł towarzyszył piknikowi dla dzieci...To był b.dobry pomysł i świętowanie w tym stylu powinno być co roku.,a nie kużwa czołgi i parady wojskowe jak w Rosji.

 • orion57

  Oceniono 81 razy 49

  Panie Duda Pana pomysł i Pana Jarosława K. to smutne imprezy i pomniki śp.Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP. Niby jest Pan młody ale w pana pomysłach przebrzmiewają lata 50 poprzedniego wieku. Wolę obchodzić święto mojego kraju na wesoło a czekoladowy orzeł rani tylko tych którzy tego orła w sercu nie mają. Mam nadzieję, że Polacy wybiorą Komorowskiego a nie fircyka takiego jak Pan.

 • xouveyer11

  Oceniono 71 razy 43

  W święto narodowe - czekoladowy orzeł,kotyliony , baloniki? Dla mnie super. W święto narodowe- dobra zabawa. I co to Dudzie i prawicy przeszkadza?

 • krakatau5

  Oceniono 117 razy 43

  W święto narodowe koniecznie u rydzola na kolanach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX