Paweł Kowal: Nie dopuścimy, aby "Nocne Wilki" wjechały do Polski

TVN24/x-news
13.04.2015 16:57
- Nie dopuścimy, żeby oni wjechali do Polski. To chodzi o symboliczną przemoc, od której zaczyna się przemoc na poważnie - powiedział Paweł Kowal, nawiązując do rosyjskiej ?brygady? motocyklowej 'Nocne Wilki', która ruszy w trasę z Moskwy do Berlina, aby uczcić 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Nacjonaliści zaprzyjaźnieni z prezydentem Władimirem Putinem zamierzają 27 kwietnia przejechać także przez Polskę.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • pyffello114

  Oceniono 13 razy 11

  Słyszałem kilka wypowiedzi pana Kowala i dziwił mnie jego niski poziom inteligencji.
  To zdziwienie przerodziło się wręcz w osłupienie, kiedy dowiedziałem się jeszcze, że jest on ponoć "nauczycielem akademickim"(sic!!!!)

 • 2.rw

  Oceniono 9 razy 9

  Alez to oczywisty kretyn - i nic więcej.

 • kraktor

  Oceniono 12 razy 8

  To nie tylko kretyn ale człowiek wrogi. Niedawno wypowiedział się , że na Wołyniu Polacy Polaków wybili, nie Ukraińcy. Ukraina majdanowa jest cacy i na nią cienia rzucać nie wolno (tak rozumiec należy Kowala). A mord na Wołyniu, to Polaków wina. To kim jest Kowal?

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 7

  Przecież to kretyn.
  Naród dał mu kopa w zad a tem dalej chce '"rządzić"-tzn mieszać.
  Kawał upartego gnoja.

 • 111doradca

  Oceniono 13 razy 7

  Pan Kowal jest pełen kompleksów. Chciałby być jednocześnie konsulem wizowym , strażnikiem granicznym i celnikiem.
  Chce sobie robić reklamę , aby jesienią dostać się do Sejmu RP. Z takimi poglądami i poczuciem państwa prawa powinien kandydować do parlamentu Ukrainy.

 • m949

  Oceniono 4 razy 4

  " Nie dopuścimy, żeby oni wjechali do polski "

  To znaczy ty Kowal zbudujesz bramę ze swoimi studentami????
  Czy jak zwykle tylko skończysz na judzeniu innych?,niech inni sobie rączki brudzą, narażają się , .... zwycięstwo sobie przypiszesz i do sejmu na ciepłą posadkę, ;;\\\

 • kraktor

  Oceniono 5 razy 3

  W swoim czasie mieszkałem w Polsce w miejscu, gdzie było pełno takich "polaków" . Uczyli się polskiego w szkole podstawowej, bo wcześniej nie znali.

 • 1234sara

  Oceniono 1 raz 1

  Czego się czepiacie tego pana. Przecież to prawdziwy polski katolik nienawidzących wszystkich w okół siebie /a przede wszystkim Rosjan / To jest zgodne z przykazaniem "szanuj bliżniego swego" .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX