Hypki o katastrofie smoleńskiej: Sikorski, Arabski mieli pełne spodnie. Odpowiadali politycznie za to, co się stało

źródło: więcej na RADIO ZET
27.03.2015 11:39
- Awantura wokół katastrofy smoleńskiej ma wyłącznie przyczyny polityczne - stwierdził Tomasz Hypki, wydawca 'Skrzydlatej Polski' w rozmowie z Moniką Olejnik. - Z jednej i z drugiej strony. Sikorski, Arabski i parę innych osób naprawdę miało pełne spodnie, bo tak naprawdę oni odpowiadali, nie wiem czy prawnie, ale moim zdaniem też, ale na pewno politycznie za to, co się stało - dodał.
Więcej o:
Komentarze (90)
Zaloguj się
 • diabetyczka

  Oceniono 184 razy 142

  Sikorskiego i Arabskiego wina jest bezsporna - oddali organizację przelotu w ręce ignorantów i stało się to co się stało. Ale zarzucać im, że zrobili to z premedytacją, zakładając iż ci pałacowi nieudacznicy się sami pozabijają to wielka przesada.
  Podobnie z kontrolerami lotu - zakładali, że ci maładcy co to nie chcą słuchać ich zaleceń sobie poradzą i mgła im nie straszna. Słyszeli zapewne, ze polscy piloci na drzwiach od stodoły tez potrafią wystartować i wylądować, zapewne.

 • zapora01

  Oceniono 223 razy 141

  Trochę za późno te pańskie umizgi.. panie Hypki.. Antek już więcej ekspertów od pękajacych parówek i zgniatanych puszek po piwie.. nie potrzebuje.. ma komplet..

 • fagusp

  Oceniono 247 razy 127

  Panie Hypki, a co niby mogli zrobić Sikorski czy Arabski? Zabronić nielotowi lansować się w Smoleńsku? Gdyby to zrobili, to dopiero by wybuchła awantura - i to jak najbardziej uzasadniona.

 • jerpis

  Oceniono 124 razy 90

  Na byle jakim rosyjskim lotnisku, byle jaka obsługa jest w stanie uwalić dumny polski samolot dumnego prezydenta! Komu wstyd?

 • belzebub1001

  Oceniono 147 razy 81

  Po mprostu wszyscy bali sie "glownego pasazera" i zemsty jego braciszka!

 • student_zebrak

  Oceniono 111 razy 77

  Politycznie, najbardziej odpowiadali Kaczynscy oraz dwor namiestnikowski.
  Dalej piloci, general i szef kancelarii....Gdyby to zalezalo od rzadu, to kurdupel by nigdzie nie polecial, nie bylo potrzeby. To namiestnik rozpoczynal rozpaczliwa kampanie wyborcza.
  Decyzja powinna byc jedna - nie ladujemy, lecimy do domu lub inne lotnisko. Kto byl zwierzchnikiem pilotow, kto zezwolil na ladowanie, do ktorego piloci nie mieli uprawnien?

 • uzdek98

  Oceniono 113 razy 65

  odpowiedzialnosc polityczna... ? a co to takiego ? ... arabek na pewno byl odpowiedzialny prawnie za organizacje ten kaczej imprezy wyborczej ale olal sprawe i oddal cala sprawe dworzanom kurdupla ... zdradek chyba nie mial z tym nic wspolnego...

 • mawohe

  Oceniono 76 razy 58

  Acha czyli to, że piloci złamali wszelkie procedury bezpieczeństwa związane z lądowaniem w trudnych warunkach to wina Arabskiego I Sikorskiego. Ciekawe rozumowanie eksperta od siedmiu boleści

 • entymolog

  Oceniono 71 razy 57

  Sasin i inni kacelaryjni ministrzy prezydenta, to za nic nie odpowiadaja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX