Jak wygląda praca europosła? Spędziliśmy dzień z Michałem Bonim. "Jedzenie? 10 minut"

źródło: Imagina-EU
28.03.2015 16:01
Biura polskich posłów z Europejskiej Partii Ludowej mieszczą się na 12. piętrze Parlamentu Europejskiego. Wyglądają na komfortowe - jest prysznic i oczywiście kanapa. - Zdarzyło mi się raz z niej skorzystać - przyznaje Michał Boni, były minister administracji i cyfryzacji, obecnie europoseł. Odwiedziliśmy go na przełomie października i listopada 2014 roku. Dzień jego pracy w Brukseli zaczyna się standardowo - od porannej odprawy z asystentami. Ale co robi później? Zobaczcie sami.
Komentarze (49)
Zaloguj się
 • 1korner

  Oceniono 2 razy 2

  materiał o bonim powinien być ostemplowany uwagą : materiał promocyjny

 • kriso13

  Oceniono 6 razy 6

  Zauważyłem pewną prawidłowość. Im większa kanalia tym bardziej promowana przez GW-no. Bauman, Boni, Palikot, czy Kopacz.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 9 razy 9

  chciałem napisać jakiś zjadliwy komentarz pod adresem tego osła z frakcji "europejscy donosiciele" ale widzę, że komentatorzy już się tym zajęli.
  ciekawe tylko, jak on się dostał do tego euroburdelu?
  kto na niego głosował?
  z tego co widzę - pierwsza strona komentarzy to w większości utyskiwania na częstotliwość otrzymywania przez pana boniego, klapsów po pysku, druga duża grupa to wspomnienia jego dzielnej donosicielskiej postawy za czasów prl-u, a trzecia grupa, to komentarze podsumowującego jego niezwykłe dokonania w roli ministra.
  kto głosował - proszę o minusa.
  da się policzyć i sprawa się wyjaśni...

 • mieloneczka

  Oceniono 4 razy 4

  Klasa próżniacza.

 • uzdek98

  Oceniono 4 razy 4

  ale zaraz ...to juz bohaterska glodowka rotacyjna styropiana sie skonczyla ... to co teraz TW 'maslak' bedzie robic... ?

 • judeosceptyk

  Oceniono 6 razy 6

  to ten pan co rotacyjnie gloduje, a permanentnie jest szuja ?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 6 razy 6

  Boni M to najbardziej skompromitowany polityk w moich oczach. Za odrzucenie wniosku o rejestrację KLPS.

 • labidola

  Oceniono 5 razy 5

  A ja – jak zawsze, konsekwentnie:
  – Zaskarż mnie wreszcie ćwoku za permanentne „naruszanie dóbr osobistych”, albowiem twierdziłem, twierdzę i twierdzić będę — jesteś zrzuconym PAWIEM (jak to się niegdyś mawiało – przez Ząbkowice do Rygi...).

 • red-akcja

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedy kapuś Boni przeprosi posła Macierewicza? Lemingi-krasnoarmiejce nie wiedzą, że to poseł Macierewicz ujawnił, ze Boni był kapusiem. Środowisko zaprzańców, czyli dzisiejsze Tofaszystwo Obrony Koryta zorganizowało gigantyczną nagonkę na Macierewicza, która w antypolskich mediach trwa do dziś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX