Rzeczniczka Sikorskiego: Marszałek wydawał średnio 1000 zł miesięcznie na paliwo

TVN24/x-news
08.12.2014 00:41
- Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa. Uważamy, że sprawa jest zamknięta - mówiła rzeczniczka Radosława Sikorskiego o wydatkach szefa MSZ na paliwo. - Kwota 80 tys. zł dotyczy okresu siedmiu lat. To jest średnio niecałe 1000 zł miesięcznie i jest to zaledwie jedna trzecia limitu, który przysługiwał ówczesnemu ministrowi spraw zagranicznych na wydatki na podróże prywatnym samochodem w celach poselskich - dodała Małgorzata Ławrowska.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
  • ramzes-ra

    Oceniono 3 razy 3

    W przypadku Marszałka Sikorskiego to typowe szukanie dziury w całym aby usprawiedliwić złodziejskie postępowanie posłów którzy zostali wyrzuceni z PIS.Dobrze że sprawa została jednoznacznie wyjaśniona przez prokuraturę, ale pozostaje kilka pytań. Czy sugerowanie że Marszałek Sejmu robi przekręty w praworządnym demokratycznym państwie powinno pozostać bez kary? I pytanie następne. Czy w demokratycznym państwie jakim jest Polska szef partii opozycyjnej może bez karnie z trybuny Sejmu zarzucić sfałszowanie wyborów? Jeżeli takie postępowania będą tolerowane to wojenka polsko-polska będzie osiągała coraz bardziej absurdalne rozmiary z ewidentną stratą dla Polski i jej obywateli.

  • razb1947

    Oceniono 2 razy 0

    Przeciętnie właściciel samochodu w Polsce wydaje miesięcznie ok.200 zł.a Sikorski 1000 zł. i jest wożony przez BOR a może Sikorski kupuje paliwo dla BORu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX