Instruktor padł ofiarą polskiego oszusta. Tak w Czechach reklamuje się T-Mobile

T-Mobile CZ/YouTube
03.12.2014 21:21
Czeska granica. Grupa kilku osób biegnie na nartach. Popędza je instruktor, do którego ktoś dzwoni. Do rozmowy jednak nie dochodzi - z telefonem coś jest nie tak. Wtem znikąd pojawia się polski handlarz i oferuje Czechowi pomoc. Okazuje się jednak oszustem. Oto fabuła czeskiej reklamy T-Mobile.
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • diapazon

  Oceniono 34 razy 28

  A ja się uśmiałem :D
  Czesi mają po prostu inne poczucie humoru.

 • marwlod

  Oceniono 14 razy 8

  Mnie to też jakoś nie oburza. Nie trzeba robić szumu jak Kaczory wokół kartofli tylko robić reklamy w podobny sposób wyśmiewający Czechów. Myślę, że przez tę interwencję ambasady mają jeszcze większą bekę.

 • herre

  Oceniono 9 razy 5

  dobre, dobre, calkiem fajna reklama, ja sie nie gniewam :)

 • eclipse23

  Oceniono 3 razy 3

  a na koncu zayebau drzewo :)

 • staraj100

  Oceniono 2 razy 2

  Ale pepik przecież to ekran dotykowy ,a ten bałwan ciśnie ,trochę techniki i obywatel się pogubił

 • kain_brat_abla

  Oceniono 1 raz 1

  Ach, ten żydowski akcent. Nie podrobienia.

 • robert.09

  0

  Czesi są, wbrew pozorom, bardzo nacjonalistyczni i generalnie pogardzają swoimi sąsiadami, przede wszystkim Polakami (Polak to tam najbardziej niepożądany gość w domu). Ta reklama to tylko efekt takiego postrzegania - sporo Czechów, szczególnie tych którzy nigdy się do Polski nie wybierali, uważa, że Czechy to piękna i nowoczesna kraina zamieszkała przez wyrozumiałych i uczciwych obywateli (no, może poza grupką Romów) a kraj na północ od nich to dzika kraina pełna cwaniaczków którzy na co dzień dojeżdżają bezdrożami na swoje pola (bo to jedyny majątek jaki posiadają) końskimi zaprzęgami. Wystarczy wybrać się na kilka dni do Czech, żeby się zorientować, jak bardzo ich wyobrażenia odbiegają od rzeczywistości - autostrada D1 z Brna do Pragi jest w tylko trochę lepszym stanie niż nasza A4 z Wrocławia do Niemiec w czasach realnego socjalizmu a sama Praga już zdecydowanie nie robi takiego wrażenia jak 20 - 30 lat temu ze swoimi rozklekotanymi tramwajami i autobusami, rozsypującymi się budynkami (poza ścisłym centrum) oraz złodziejami na ulicach (nie radzę zostawiać samochodu na noc na ulicy) i kombinatorami w taksówkami. Czesi zdecydowanie stanęli w miejscu kilkanaście lat temu, ale w swoim zadufaniu w ogóle tego nie zauważają. Ich problem.
  A sama reklama - w sumie to można ją zrozumieć też w taki sposób - Polak zawsze wyjdzie na swoje, a Czech bez problemu daje się zrobić w bambuko ;-)

 • Oceniono 4 razy 0

  Ci, których ta reklama oburza są żałosnymi hipokrytami...Jak Polak opowiada kawał o Rusku, Cyganie itp...to jest ubaw po pachy....konsul RP w Czechach był tą reklamą oburzony....Jeśli jakimś trafem Pan to przeczyta to sugeruję dymisję za brak jakiegokolwiek dystansu do siebie i naszych krajan....To właśnie Pana i innych krzykaczy głosy oburzenia powodują, iż jesteśmy pośmiewiskiem dla innych krajów...żal a tak nawiasem to Polak potrafi a dla czego? bo jesteśmy jedynym krajem na świecie (tak nawet kraje afrykańskie stoją nad nami) którego rząd zabiera 80% naszych zarobków!!! więc czemu tu się dziwić.....trzeba sobie jakoś radzić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX