Kaczyński: Wybory sfałszowano, trzeba to powiedzieć głośno

sejm.gov.pl
26.11.2014 11:05
- Z tej najważniejszej w Polsce trybuny muszą paść słowa prawdy: te wybory zostały sfałszowane - powiedział Jarosław Kaczyński podczas środowych obrad sejmu.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • bigark

  Oceniono 3 razy 3

  Rozwój J. Kaczyńskiego zatrzymał się w 1989 roku. Był nastawiono na "walkę z komuną", bo niczego innego nie potrafi - patrz jego osiągnięcia prawnicze i jałowe rządy. Co robić, jak nie ma już komuny? Szukać jej i wmawiać wszystkim, że nadal on jest bojownikiem o lepsze jutro dla Polaków...

 • dublet

  Oceniono 1 raz 1

  Ok. 10 lat temu w części programu popierałem Kaczyńskiego, część postulatów miała sens. Dziś tego się trochę wstydzę, bo wychodzi, że uwierzyłem (częściowo) osobie chorej! Badania psychiatryczne wykazały, że w każdym społeczeństwie jest 15-25% osób chorych. U nas to bonzowie pisu i elektorat.

 • stanislaw.sk

  0

  Jak tłumaczył w tv prof. Nałęcz trybuna sejmowa pozwala na głoszenie nawet głupot. Ale dlaczego nie jest to karalne, jak te same gołosłowne oskarżenia w kółko wygłasza publicznie poza salą sejmową cyt.:"wybory sfałszowano, trzeba to powiedzieć głośno" i nie ponosi za to kary? Trudno to zrozumieć...
  GDZIE JEST PRZESTRZEGANIE PRZEZ prezesa PiSu J.KACZYŃSKIEGO OBOWIĄZUJĄCEGO WSZYSTKICH PRAWA?! CZY MA IMMUNITET NA GŁOSZENIE KŁAMSTW?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX