"Starszym ludziom zawsze śpieszy się bardziej, co tam czerwone!" Bez Trzymanki Extra

Bez Trzymanki
25.11.2014 09:20
'Bez Trzymanki' to program poświęcony kulturze polskich kierowców, w którym Mariusz Sokołowski oraz Alvin Gajadhur komentują ryzykowne zachowania zaobserwowane na polskich drogach. Tym razem obaj panowie postanowili sami zasiąść za kierownicą samochodu i przemierzając ulice Warszawy, wyłapywać błędy popełniane przez uczestników ruchu drogowego. Jak udał się ten eskperyment?

Pozostałe odcinki znajdziesz tutaj.
Więcej o:
Komentarze (69)
Zaloguj się
 • marakon

  Oceniono 129 razy 91

  "Taki ciekawy dosyć styl" - rzekł redaktor Sokołowski prowadząc samochód jedną ręką a drugą trzymając cały czas na gałce zmiany biegów. Gratuluję profesjonalizmu.

 • toonczyk

  Oceniono 89 razy 67

  Bardzo chętnie bym pooglądał dłuższe nagranie z kamery w samochodzie. Taki szybki montaż, a ja już widzę podejrzenie wykroczenia w 10-18 sekundzie (niestosowanie się do obowiązku jazdy możliwie blisko prawej krawędzi, nie widać, żeby był to manewr wyprzedzania) i wykroczenie w 2:05 (wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, 10 punktów karnych!). Do tego błędy w technice kierowania (jedna ręka na kierownicy). Brawo.

 • turysta-gorski

  Oceniono 66 razy 60

  cyt z filmiku "...a co zrobimy jak pojedziemy 50 km/h " i wszystko w temacie osób które same wypominają innym błędy

 • pursat

  Oceniono 62 razy 50

  Proponuję żeby panowie wybrali się na wycieczkę do Paryża. Będą mieli tysiące ujęć ludzi przechodzących na czerwonym świetle. I to w obecności policjantów z tamtejszej drogówki, którzy nie reagują na ten "grzech ciężki". Bo rozsądek podpowiada, że skoro nic nie jedzie, nie utrudniam ruchu, nie powoduję zagrożenia to dlaczego mam stać?
  Ja też na początku stałem. Bo czerwone!!! Aż w końcu tubylcy zaczęli mi pokazywać żebym się nie wygłupiał :-)

 • bask

  Oceniono 48 razy 42

  2:05 wyprzedzanie na przejściu dla pieszych. 1:23 wjazd na skrzyżowanie, w momencie kiedy pieszy jeszcze nie odpuścił przejścia. Belka w oku

 • jozefkremp

  Oceniono 33 razy 33

  W 2 minucie 6 s. filmu Pan Sokołowski popełnia wykroczenie wyprzedzając na pasach co może być śmiertelnie niebezpieczne dla pieszych. Wstyd panowie.

 • dawid9394

  Oceniono 38 razy 32

  Maniek ty lepiej myśl kiedy oddasz moją kase

 • aint.important

  Oceniono 23 razy 23

  Opuszczanie przejścia dla pieszych na czerwonym nie jest żadnym wykroczeniem. Istotny jest moment, kiedy na to przejście pieszy wszedł. A zgodnie z prawem wejść można nawet na migającym zielonym (prawo o ruchu drogowym zabrania tylko wchodzenia na czerwonym).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX