Ambasador USA skoczył razem z polskimi spadochroniarzami. "Już rozumiem, czemu tak doceniamy waszych żołnierzy!"

YouTube.com/US Embassy Warsaw
08.09.2014 15:41
Wizyta ambasadora Stanów Zjednoczonych w 6. Brygadzie Powietrznodesantowej zakończyła się dla przedstawiciela administracji USA iście widowiskowo. Stephen Mull wraz z żołnierzami reprezentującymi 6. BPD oddał w poniedziałek skok ze spadochronem z wysokości czterech tysięcy metrów. -To był dla mnie szok, krzyczałem. Niesamowite uczucie. Amerykańscy żołnierze zawsze powtarzają, że w trudnych sytuacjach chcą mieć u swojego boku Polaków. Teraz rozumiem dlaczego. Jesteście solidni i niezawodni. Dzięki waszymi żołnierzom czułem się w powietrzu bardzo bezpiecznie - komentował na gorąco zaraz po wylądowaniu na ziemi Mull, dla którego był to pierwszy skok w życiu.
Więcej o:
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • bernard_mark

  Oceniono 64 razy 58

  Rewelacja !... Pan przeskoczył również protokół dyplomatyczny , P. Ambasadorze !.. Gratulacje i czekamy na następne Pańskie event'y !

 • janek-007

  Oceniono 38 razy 26

  Brawo dla pana ambasadora S. Mulla.

 • kazik2500

  Oceniono 36 razy 20

  Brawo -- dobrze wiedziec, ze mamy ze soba sojusznikow! Ladny gest -- widac, ze Pan Ambasador jest czlowiekiem zdecydowanym. Takiego czlowieka z USA potrzeba w Polsce!

 • delivered

  Oceniono 16 razy 10

  Serio amerykańscy żołnierze tak kiedyś powiedzieli o polskich czy był po prostu bardzo miły?

 • bazyli21

  Oceniono 7 razy 7

  Sympatyczny gosciu :-D

  Z powodem dla ktorego Amerykanie cenia polskie wojsko jest jednak inaczej. Walczymy u ich boku, a oni pozniej nawet nie musza sie nam odwzajemniac - ze przypomne offset za F16, "lawine" kontraktow z Iraku, czy ostatnia kleska odnosnie stalych baz w Polsce. O wizach to juz nawet wspominac sie nie chce, bo to drobiazdzek, a i tak tu maja nas w doopie. Ale wezwac na kolejna wojenke (za free oczywiscie - w imie wspolnej idei wolnosci i demokracji) z ISIS to nie ma problemu.

 • matka.siedzi.z.tylu

  Oceniono 13 razy 5

  Pan Ambasador, co zupełnie zrozumiałe, dba o nasz udział w walce z ch...ami z ISIS. Niech mnie ktoś poprawi...czy ISIS to mutant "dobrych chłopaków", którzy mieli sprać dupsko Baszirowi Asadowi? A czy to nie Amerykanie tęgo pracowali żeby im pomóc? No tak teraz trzeba pomóc wypić nawarzone piwo. Znowu będą zamki na piasku a potem chłopaków bez rąk, nóg czy z zespołem PTSD będzie się miało w dupie. Tak źle i tak niedobrze.

 • bart8777

  Oceniono 4 razy 4

  "Już rozumiem, czemu tak doceniamy waszych żołnierzy!"
  My już to rozumieliśmy wcześniej. Minister Sikorski dość dobrze wyjaśnił to panu Rostowskiemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX