Kamiński po głosowaniu: Posłowie opowiedzieli się za prawdą, dziękuję im za to

źródło: TVN24/x-news
10.06.2014 16:08
- Chciałem bardzo podziękować wszystkim posłom, którzy niezależnie od przynależności politycznej głosowali za prawdą - mówił Kamiński po opuszczeniu gmachu Sejmu. Apelował też do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta o ponownie rozważenie wznowienia umorzonego śledztwa ws. ukrywania dochodów przez Aleksandra i Jolantę Kwaśniewskich. - Jeśli pan prokurator tego nie zrobi, to wtedy powinna tym zająć się sejmowa komisja śledcza - mówił odnośnie śledztwa ws. willi w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
Więcej o:
Komentarze (29)
Zaloguj się
 • henryk57

  Oceniono 43 razy 29

  Panie Kamiński jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B.Afera wokół Fundacji Solidarność,Sp Srebrna,afera FOZZ,pożyczki prezesa,handel nieruchomościami przez PC to też jest ciekawy temat.Lepkie łapki wszystkich partii zgarniały po nieboszczce PRL truchło z którego żyjecie do dzisiaj. Chciwość nie zna barwy politycznej ,za nią stoją ludzie.

 • ewa5.0

  Oceniono 40 razy 16

  Nie wieżę w ani jedno słowo tego szczura,ten aferzysta powinien stanąć przed sądem i odpowiedzieć za swoje przestępstwa ,których dopuścił się będąc urzędnikiem państwowym ,razem z nim powinni również stanąć przed sądem tacy osobnicy jak "agent" Tomek,i im podobni.
  Jeżeli są tacy uczciwi i niewinni ,jak sami twierdzą ,to niech zrzekną się swoich immunitetów,i staną przed wymiarem sprawiedliwości!

 • vibhisana

  Oceniono 40 razy 14

  PiS-ch.jkowi nie udała się prowokacja z kontrolowaną sprzedażą domu przy pomocy idioty Kaczmarka i szuka zemsty. Kamiński to psychopata. Widać to z wejrzenia. Nie odpuszczać! Zabrać immunitet i wsadzić gnoja do ciupy!

 • maaac

  Oceniono 32 razy 12

  UBekowi się udało. Rzucił błotem i zszokował "ciemny lud" sejmowy. Zamiast rozmawiać o tym co ON zrobił mówiono o hipotetycznych winach Kwaśniewskich.

 • zimmel

  Oceniono 32 razy 12

  A gdzie ty byłeś falszywa gnido przez 8 lat,że teraz chcesz się brać za Kwaśniewskich.Tak znasz prawo jak kolega Gowin.

 • 25th

  Oceniono 8 razy 6

  Tani chwyt Kamińskiego. Myśli, ze jak zaszokuje kilku p-osłów i skieruje uwagę opinii publicznej na Kwaśniewskich, to jego przewinienia pójdą w niepamięć. I nie myli się, ale na krótko.
  Niewykluczone, że swoim płaczliwym występem poruszył lawinę i ukręcił kolejny bicz na ...PiS. Już słychać, że lemingi nie darują tego platformie i Tusk, chcąc nie chcąc, może wrócić do rozliczeń 4 RP albo żegnaj poparcie. A mógł Szczurek iść do sądu na tajną rozprawę, gdzie po latach sąd niczego konkretnego u nikogo by się nie doszukał, jak to tradycyjnie bywa. Tym bardziej, że w każdym sądzie siedzą "życzliwi". PiS to partacze jednak :D

 • zj1

  Oceniono 3 razy 3

  Głupcami są ci z PO , PSL i SLD którzy nie głosowali za uchyleniem immunitetu Kamińskiemu facet teraz będzie uchodził za jedynego sprawidliwego zwłaszcza wśród głupców , a to duża część obywateli.Sądzę iż to co wygadywał to bzdury jak zwykle u tych z PiS-u przecież to jest kompletny amator w pracy policyjnej i do tego nawedzony.Niepojmuję jak dziennikarz rozmawiający z nim wysłuhuje jego stwierdzeń na temat zgodności z prawem on nie jest prawnikiem , on nie jest autorytetem w sprawach prawnych on jest AMATOREM

 • mm_pisze

  Oceniono 19 razy 3

  Złodziej broni złodzieja. Kamiński trochę ich postraszył, dlatego cała złodziejska elita go nienawidzi.
  Ludzie złodziei trzeba gonić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX