Walka o buty w Lidlu. Wyrywali je sobie z rąk [WIDEO]

Autor filmu: drPutek
01.06.2014 07:35
Według relacji autora tak wyglądał wyścig po buty marki Crocs w Lidlu w podwarszawskim Latchorzewie. - W sobotę 31 maja wybrałem się do Lidla po Crocsy (promocja 75 zł) w Warszawie o 7:05 zero szans, pobliski Latchorzew - Lidl od 8.00 więc można spróbować - pisze autor i dodaje, że udało mu się zdobyć jedną parę, którą później wymienił na właściwy numer.

Kanał autora filmu: drPutek
Komentarze (327)
Zaloguj się
 • krosno_plete

  Oceniono 2080 razy 2034

  Proponowałbym zgłosić tych ludzi w plebiscycie "Ludzie Wolności" organizowanego z okazji 25-lecia odrodzenia wolnej Polski.

 • culebre

  Oceniono 637 razy 609

  Spęd bydła i apokalipsa zombie w jednym. I to dla gumiaków. Państwo muszą być z siebie dumni.

 • teczowyninja666

  Oceniono 560 razy 524

  Hahaha! Wszystko w temacie kultury i normalności. Trzeba być chorym na głowę, żeby przedzierać się jak na froncie po buciki nie warte nawet 50 zł. To wszystko jest umowa - producent "umawia się" że jest modny, kupujący "umawiają się" że te buty są warte swojej ceny i nakręca się spirala szaleństwa. Za 300-400 zł można kupić obuwie z prawdziwej skóry, z membranami, porządnym szyciem, takie na wieki, w którym nie tylko dobrze się wygląda ale też chodzi, które jest swojej ceny warte. Popadliśmy w sidła mody i zasad i płacimy za to nie tylko pieniędzmi ale też kulturą, dumą i szacunkiem do samych siebie. Ktoś powie, że musi takie kupić bo dziecko chce takie mieć - źle wychowałeś to masz.

 • kata_marian

  Oceniono 455 razy 393

  Po blizszym przyjrzeniu sie nie mam watpliwosci,
  ze to rodzina chytrej baby z Radomia

 • crueltruth

  Oceniono 370 razy 344

  Do tej pory nawet nie znalem marki tych butow. Moze ktos napisac ile kosztuja normalnie, tj o co toczyla sie "gra" i ile wystarczy dac rabatu by zrobic z ludzi to co widzimy na zalaczonym video?

 • northwestern

  Oceniono 372 razy 342

  PATOLOGIA... !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX