Zdrojewski: Jeśli Rosja nie przekaże terenu, pomnik smoleński może stanąć w Polsce

RMF FM
02.04.2014 10:14
Pomnik w Smoleńsku na pewno nie będzie gotowy na 5 rocznicę katastrofy. - Jeśli teren w Smoleńsku nie będzie dostępny, jesteśmy w stanie postawić smoleński pomnik w Polsce. Jesteśmy przygotowani zarówno koncepcyjnie, materiałowo i pod każdym względem - mówił Bogdan Zdrojewski w RMF FM.
Komentarze (31)
Zaloguj się
 • poiuytrewq0987

  Oceniono 56 razy 40

  Zdrojewski idź stąd. Straciłeś wszystko dając pedofilom kasę, którą miały i mogły dostać polska kultura, szkoły muzyczne, plastyczne, artyści i ośrodki kulturalne w Polsce. Ty dziadu dałeś to sukienkowym. Jakim prawem się pytam !!! ??? idź stąd. Nie masz już poparcia wśród kulturalnych ludzi parobku watykanu.

 • druit

  Oceniono 46 razy 38

  napisze to krotko- jesli jakis pomnik ma stanac to sobie pan wykup ten teren i postaw pan co sie panu podoba. ale od przestrzeni publicznej WARA! tym bardziej nie rozumiem pierdzenia, ze ma rosja ma wyznaczyc teren pod pomnik. to jest suwerenne panstwo i kij ci do ich decyzji.

 • tadek-1

  Oceniono 35 razy 29

  Z pana tez, taki Smolensko-Zdrojewsko orginal. Pomnik to stawial u siebie w ogrodku albo na plebanii. Wystarczajaca sume pieniedzy zabrales kulturze i przeznaczyles na kosciol. Patrzac na zachowanie sie Polakow, na miejscu Rosjan, pogonil bym tych od pomnika.

 • leoleo

  Oceniono 33 razy 29

  jeszcze jeden przygłup; z przykrością używam słów uważanych za obraźliwe ale jak mam wyrazić swój brak akceptacji dla polskiej oceny zdarzeń ze smoleńska?

 • zsaba

  Oceniono 32 razy 28

  już stoi na powązkach. amen

 • wojt47

  Oceniono 30 razy 22

  Kup se pan minister ogródek i se tam postaw pomniczek.Tyko niezapomnij zaprosic biskupów na poświęcenie.

 • gregoson

  Oceniono 27 razy 21

  Pie...ony sługus watykanskiej mafii! Juz ci Ruscy dadzą teren, na pewno. Szczególnie po tym jak ta cała polskojęzyczna ,,klasa polityczna" pluje na nich przy każdej okazji. W ogódku se postaw ten pomnik. Co za menda... następny do wydawania nie swoich pieniędzy.

 • puszka-3

  Oceniono 25 razy 19

  Po wystąpieniu Kaczyńskiego na Euro Majdanie Rosjanie będą bardzo chętni oddać ziemię na pomnik.
  A pomnik w Polsce to można i należy postawić na prywatnej działce Kaczyńskiego koło jego domu.

 • sdc_k71

  Oceniono 18 razy 12

  No i odezwał się ten co to nie wykorzystuje sytuacji jak Putin.

  Do tej pory jakoś PO -wcy mieli z tym niesamowity problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX